Stalo žaidimų naujienos (26) [LT]

Modiphius Entertainment paskelbė apie žaidimo pagal populiaraus kompiuterinio žaidimo Fallout kūrimą. Fallout: Wasteland Warfare leis žaidėjui suburti komandą ir bandyti išgyventi žiauriame pasaulyje. Kol kas nėra žinoma daug detalių. Iš pavadinimo atrodo, kad tai bus mažų susirėmimų taktinis žaidimas. Bet pranešime minima ir siužetinė kampanija bei gyvenvietės, kurios suteiks žaidėjui resursus ir teiks apsaugą. Žaidime žadamos detalios miniatiūros. Dėl ko tikėtina, kad kaina šoktelės gerokai, bet tuo pačiu tai lemia sėkmę, jei žaidimas bus paskelbtas Kickstarter platformoje. Nors ne visi žaidimai pagal video žaidimus susilaukia sėkmės (pvz. neseniai pasirodęs Dark Souls sulaukė nekokių įvertinimų, nors buvo labai populiarus KS platformoje ir susižėrė daug pinigų).


Tęsiant tradiciją leisti 2 žaidėjų versijas didesnių žaidimų Artana LLC anonsavo Tesla vs. Ediso: Duel žaidimą. Žadama, kad šis variantas galės būti sužaidžiamas per 30 minučių, o žaidėjai galės rinktis tik iš 8 mokslininkų bei naujoje versijoje bus supaprastinti įvairūs kiti didesnio žaidimo elementai. Įdomu ar pavyks pasiekti tokią pat sėkmę kaip 7 Wonders: Duel žaidimui.


Hasbro – didelė JAV žaidimų ir žaislų kompanija paskelbė apie Hasbro Gaming Crate sistemą. Šios sistemos prenumeratoriai kasmet gaus 4 kompanijos leidžiamus žaidimus. Tai nebus visiškai atsitiktinė siunta, kaip yra su daugeliu tokių sistemų (dažniausiai susijusių su video žaidimais). Prenumeratoriai galės pasirinkti iš vakarėlių ir šeimos žaidimų sąrašo. Sistema pradės veikti šią vasarą.


Prieš kelis metus nupirkusi iš AEG teises į Legend of the Five Rings (L5R) kolekcionuojamų kortų žaidimą (CCG) Fantasy Flight Games anonsavo pirmą savo versijos leidimą. Bet žaidimo formatas keičiamas į Living Card Game (LCG), kas reiškia, kad žaidimui bus leidžiami atnaujinimai su žinomu kortų sąrašu, o ne atsitiktiniai paketai. Daugiau apie šį ir kitokius pokyčius šiame žaidime rašoma FFG puslapyje.


Games Workshop anonsavo 8-tą Warhammer 40,000 leidimą. Naujos taisyklės buvo kuriamos ir gludinamos kartu su bendruomene, kad žaidime neliktų nereikalingų karinių vienetų ir viskas turėtų savo panaudojimą ir prasmę. Kol kas nėra žinoma naujo taisyklių rinkinio išleidimo data, bet GW atnaujino žaidimo puslapį bei jame patalpino įvairią susijusią informaciją.


Na ir pabaiga keletas Kickstarter kampanijų. Roxley Game Laboratory atgaivino seną Martin Wallace klasiką ir KS platformoje gerokai viršijo reikiamą sumą. Brass: Lancashire ir jo tęsinys Brass: Birmingham traukia akį labai dailiu apipavidalinimu (ypatingai palyginus su gana blankiai atrodančiu originalu).


Two Lanterns Games paskelbė apie papildymą Foray savo prieš 5 metus išleistam įdomiam grybų rinkimo ir gaminimo žaidimui Morels. Papildymas pridės naujų veikėjų, įvykių, įrankių bei orų poveikį. Bei žaidimą dabar galima bus žaisti ne tik dviese, bet iki 4 žaidėjų.


KS platformoje neseniai paskelbta apie dar vieno video žaidimo adaptaciją stalo žaidimų pasauliui. The 7 Guest yra siaubo žaidimas, kuriame bus nemažai galvosūkių, bei kiti žaidėjai galės juos pavogti iš jūsų, jei nesugebėsite jų greitai išspręsti patys.


O štai Petrichor žaidime jums teks įsikūnyti į debesį, kuriam reikia išauginti gausiausią derlių. Keistai žaidimo tematikai antrina nuostabios iliustracijos ir žaidimo komponentai. Žaidimas tikrai traukia dėmesį ir akį.


Tasty Minstrel Games (TMG) Vakarų pasauliui atnešė dar vieno Azijos žaidimo leidimą – The Flow of History, kuris visai neseniai buvo paskelbtas Indiegogo platformoje. Tai dar vienas, bet inovatyvus, civilizacijos kūrimo žaidimas, kuris turėtų užtrukti mažiau nei 1,5 valandos.

One thought to “Stalo žaidimų naujienos (26) [LT]”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *