Windows 10 Insider Preview – Build 18329 [LT]

18329 – https://blogs.windows.com/windowsexperience/2019/02/01/announcing-windows-10-insider-preview-build-18329

Šis build’as atrodo įsirašė net greičiau nei kitas prieš tai. Taigi diegimo problemos visiškai susitvarkė. Tiesa, tik perkrovus sistemą po diegimo pastebėjau, kad mano nuotrauka prisijungimo ekrane ir kitose vietose kažkodėl yra labai priartinta, todėl matėsi tik jos kampas. Nustačius iš naujo susitvarkė. Naujovės:

Paspaudus Search mygtuką viršuje rodoma juosta “Top apps” su dažniausiai naudojamomis programomis. Beje, šis pakeitimas yra serverio pusėje, todėl veikia ir su senesniais build’ais. Man atrodo kaip visai bevertis dalykas. Kadangi mano dažniausiai naudojamos programos yra prikabintos Start meniu ar užduočių juostoje. Taip pat galima įjungti “Most used apps” rodymą pačiame Start meniu. Todėl ši juosta tik užima be reikalo vietą paieškos laukelyje.

Nuo šiol Mixed Reality režime galima paleisti ne tik Store aplikacijas, bet ir Win32 programas. Kol kas ši funkcija gali turėti daug klaidų.

Mail ir Calendar aplikacijos dar geriau palaiko Dark temą. Nuo šiol laiško skaitymo ir rašymo ar kalendoriaus įvykio redagavimo langai irgi naudos tamsią temą. Jeigu rašant laišką norėtųsi persijungt į šviesią temą, galima paspausti saulės ikoną užduočių juostoje. O paspaudus mėnulį vėl bus įjungtas tamsus režimas.

Mail aplikacija leidžia nustatyti norimą pagrindinį šriftą naujiems laiškams ir atsakymams (Mail > Settings > Default font).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *