Windows 10 Insider Preview – Build 17115 [LT]

Pagrindinė 17115 build’o naujovė tai perdirbtas privatumo nustatymų langas diegiant Windows 10. Šiuo metu testuotojams yra pateikiami du variantai. Kai visi privatumo nustatymai kaip ir anksčiau rodomi viename ekrane ir kai jie rodomi atskiruose languose po viena. Man asmeniškai nepatinka toks išskaidymas ir Setup proceso pailginimas dėl šito. O dar geriau būtų turėti vieną mygtuką išjungimui visų šių informacijos siuntimo į MS ir  t.t. Beje, šis build’as pateiktas ne tik Fast, bet ir Slow žiedo testuotojams, bei netrukus MS turi pateikt ISO su šia versija. Turėjau problemą diegiant šį atnaujinimą savo testinėje virtualioje mašinoje (0x8007001f). Bet paleidimas Windows Update Troubleshooter ir atnaujinimų bazės išvalymas sutvarkė šią problemą.

Kiti pokyčiai, pataisymai:

  • Pataisyta GSOD problema bandant atidaryti online-only failą OneDrive kataloge;
  • Pataisytas persikrovimo ciklas po pirmo perkrovimo Windows diegimo metu;
  • Pataisyta problema su visiškai dingusiu Microsoft Store;
  • Mixed Reality dabar turi vėl veikti tvarkingai su normalia greitaveika (fps);
  • Programa neturi būti atkabinta užduočių juostoje, jei nepavyksta jos sėkmingai atnaujint;

Kita įdomi informacija pasirodžiusi paskutiniu metu yra apie Windows 10 S versiją. Keli MS atstovai patvirtino, kad tokios atskiros OS versijos neliks. Bet vietoj to bus kai kur parduodamos Windows 10 Home, Pro ir Enterprise versijos su įjungtu S režimu (S mode). Bet vartotojas galės nemokamai išjungti šį režimą ir likti su paprasta Home, Pro ar Enterprise versija.

MS taip pat išleido dar vieną Skip Ahead šakos build’ą 17618, kuriame visiems leidžia išbandyti Sets (galimybė į vieną langą sujungt skirtingų aplikacijų langus – toks projekto langų rinkinys). Taip pat šis build’as pridėjo nemažai Sets opcijos pataisymų. Dabar palaikomos ir kelios win32 aplikacijos kaip Explorer, Notepad. Taigi kai kurių žmonių svajonė turėti tab’us Exploreryje išsipildo 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *