Office 365 Bits – Vasario 11, 2019 [LT]

Microsoft Intune introduces MDM Security Baselines to secure the modern workplace
Intune turės standartinių MDM politikų rinkinius paruoštus saugumo specialistų skirtus Windows 10 įrenginiams. Tos politikos bus papildomos DI įžvalgomis, galima bus pritaikyt jas tiesiogiai kaip šabloną ar modifikuot. Versijavimas rodys ką MS atnaujino šiuose rinkiniuose. Tai yra atitikmuo senesnių GPO security baselines.

Microsoft 365 migration on your terms with new improvements to the SharePoint Migration Tool
SPMT įrankis patobulėjo ir dabar gali perkelt į SharePoint Online ne tik failu, bet ir on-premises SharePoint 2013 content types, Web parts, sites ir t.t. Tiesa, SharePoint 2010 palaikymo kol kas panašu nebus.

Introducing Remote Autopilot Reset in Intune for Education
Nors kalbama apie Reset pasiekiamumą naudotojams švietimo sektoriuje (EDU), bet tikriausiai ši funkcija jau pasiekiama ar greitai bus ir kitiems klientams. Autopilot Remote Reset leidžia iš valdymo panelės nusiųst komandą valdomam Windows 10 kompiuteriui ir jis automatiškai padaro išvalymą buvusio vartotojo duomenų ir nustatymų ir paruošia naujo vartotojo prisijungimui (jam lieka suvest savo duomenis ir palaukti paruošimo pabaigos). Kompiuteris visą laiką lieka prijungtas prie Azure AD.

Step-By-Step: Getting Started with Azure Machine Learning
Labai įdomus gidas rodant viena iš pavyzdinių eksperimentų su Azure Machine Learning. Šis servisas beje turi ir nemokamą variantą, kurį man teko išbandyti pačiam ir pakartot tą patį eksperimentą.

Deploy Microsoft Teams with Office 365 Business
Nuo 2019 sausio vykdant naujas Office 365 instaliacijas Teams klientas bus diegiamas kartu. Kaip ir su kitomis Office aplikacijomis galima valdyti kas bus diegiama naudojant Office Deployment Tool (arba Office Customization Tool servisą Office portale).

OneDrive Message Center Updates January 15th to January 31st
Tarp paskutinių OneDrive atnaujinimų: patobulintas Fle Hover Card (kai pelės žymeklis užvedamas virš failo pavadinimo OneDrive puslapyje), kuris dabar palaiko visus failų tipus; jei organizacija nenaudoja “branding” viršutinė juosta OneDrive puslapyje iš juodos pavirs į žydrą (dalis bendro Office portalo ir aplikacijų “redizaino”) ir šiek tiek pasikeis pagalbos meniu. O mobiliuose bus paspartintas dokumentų skenavimas senesniuose aparatuose. Kaip visada su MS atnaujinimais, nuo paskelbimo iki naujų funkcijų atkeliavimo gali užtrukti nemažai laiko.

Microsoft Information Protection now extends beyond Rights Management
Office 365 Message Encryption (OME) nebus vienintelis greitas būdas apsaugoti siunčiamus laiškus. Tie, kas jau investavo į S/MIME šifravimo infrastruktūrą, galės naudoti greitą žymom pagrįsta šifravimą vietoj rankinio įjungimo. Valdomi Windows 10 kompiuteriai galės irgi suprasti AIP žymas ir apsaugoti jautrius kompiuterius naudojant Windows Information Proctection (WIP) politikas. Visi šie dalykai skamba įdomiai, bet kaip visada labai painiai. AIP, WIP, RMS, MIP – tiek pavadinimų ir licencijavimo variantų, galėtų šioje vietoje MS optimizuoti savo pasiūlymus.

What’s new in Microsoft Teams – February round up
Iš tikrųjų MS kartojasi ir labai panašią informaciją jau skelbė ne taip seniai. Bet kas nematė, bus įdomu sužinoti apie naujoves: Skype Room Systems nuo šiol tampa Microsoft Teams Rooms (kol kas tai labiau “rebranding”, bet jau nemažai įrenginių palaiko MTS), naudojimo statistikos ataskaitos, greitas komandų sukūrimas naudojant šablonus (Graph Explorer), seniau pristatytas Shifts (pakeitęs StaffHub servisą), botų ir aplikacijų palaikymas (Karma, MindMeister, Jira ir kt.).

Configuring Microsoft Cloud App Security to protect Exchange Online
Naudingas straipsnis Practical 365 blog’e apie Microsoft Cloud App Security (MCAS) naudojimą Exchange Online apsaugai ir jo privalumus prieš OWA Mailbox Policies. MCAS yra dalis Enterprise Security + Mobility E5 paketo.

Create Microsoft Flow from Visio Desktop Application (Preview)
Iš Microsoft 365 Roadmap: Visio naudotojai turi galimybę įterpti Flow sekas ir veiksmus į Visio brėžinius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *