Microsoft 365 Naujienos – Liepos 27, 2020 [LT]

Pradėtas Microsoft Lists platinimas
Pradėtas platinimas prieš kelis mėnesius pristatytos Lists paslaugos. Egzistuoja web aplikacija, yra integracija su Teams, o vėliau planuojamos ir mobilios versijos. Lists leidžia kurti įvairių rūšių sąrašus bei jais dalintis. Web aplikacija bus iš pradžių liepos gale platinama Targeted release naudotojams. Teams skirta aplikacija rugpjūčio pabaigoje. O visus naudotojus ši paslauga turi pasiekti spalį.

Naujos Teams susitikimų galimybės
Microsoft pristatė naujas susitikimų galimybes Teams programoje. Tiesa, kol kas tai prieinama ne visiems (Targeted release vartotojams) ir net turint naujausią Teams versiją ne visi vartotojai gali matyti visas funkcijas. Šias naujoves taipogi reikia įjungti nustatymuose. Tarp jų yra atskiras nuo Teams programos langas vaizdo/garso pokalbiams, didesnis skaičius rodomų pašnekovų (7×7), Together vaizdavimo režimas (lyg pašnekovai sėdi auditorijoje), nuolat rodoma ir viršuje pokalbio lango prikabinta įrankių juosta, Focus režimas leidžiantis susikoncentruoti į bendrinamą dokumentą.

Microsoft Teams Rooms įrenginių valdymas Teams panelėje
Kartu pristatytas platesnių galimybių įrenginių valdymas Teams administravimo centre. Prijungus naują Teams Rooms įrenginį jis bus automatiškai registruotas Teams panelėje. Šioje vietoje galima valdyti atnaujinimus, matyti būklės informaciją, priskirti žymas bei atlikti masinius veiksmus. Įrangos valdymą taip pat galima deleguoti partneriams.

Naujas Yammer pilnai prieinamas visiems naudotojams
Nauja Yammer versija jau yra prieinama visiems naudotojams. Atnaujintas dizainas, speciali Communications aplikacija Teams programai, galimybė prikabinti reikiamas bendruomenes pradžioje sąrašo, apklausos, atskiras klausimo ir atsakymo žinutės tipas, tamsi tema mobilioje versijoje – tai tik kelios naujo Yammer dizaino naujovės.

Pristatyta Microsoft Teams Rooms Premium
Premium paslauga užtikrina jūsų Teams Rooms sistemų 24/7 priežiūrą ir problemų sprendimą, įžvalgų teikimą ir reikiamų pakeitimų atlikimą nuotoliniu būdu (o reikalui esant ir on-site).

Outlook padeda pasiruošt susitikimui
MyAnalytics įžvalgų panelė Outlook aplikacijoje nuo šiol padės pasiruošti kitų vartotojų organizuojamiems susitikimams (ne tik savo). Galima greitai peržiūrėti konfliktus ir patvirtinti dalyvavimą pačioje panelėje, pamatyt prikabintus ir kitus susijusius dokumentus, užduotis.

Workplace Analytics liepos atnaujinimai
Patobulinta Business Continuity ataskaita bei dabar ji yra pasiekiama Microsoft Productivity Score lange visiems Microsoft 365 klientams turintiems bent 100 vartotojų. Ataskaita leidžia pamatyt kaip darbuotojai adaptuojasi prie nuotolinio darbo, kaip išlaiko balansą tarp darbo ir laisvalaikio, ar susitikimai yra efektyvūs ir t.t. Taip pat pristatyta organizacinio tinklo analizės (ONA) funkcija leidžianti pamatyti kokius ryšius su kolegomis turi darbuotojai, kaip glaudžiai vadovai bendrauja su pavaldiniais ir pan.

Web Content Filtering nereikalaus papildomos partnerio licencijos
Po public preview fazės paskelbta, kad nauja Web Filtering funkcija Microsoft Defender ATP sistemoje nereikalaus papildomos pasirinkto partnerio licencijos.

Automatinis Teams kalbos tikrinimo prisitaikymas
Gale liepos visi Teams naudotojai turi gauti pakeitimą, kai Teams pastebėjus, kad rašote kitoje nei įprasta kalboje, galės pasiūlyti perjungti kalbos klaidų tikrinimą į kitą kalbą. Tai yra kliento pusės funkciją, informacija nėra siunčiama į serverius. Administratoriai negali valdyti šios funkcijos.

Microsoft Defender ATP įvykių istorija
MD ATP paslaugoje kol kas kaip public preview pristatoma nauja opcija pamatyti susijusių įvykių seką (timeline) kaip pasikeičia Exposure score. Tokiu būdu galima lengviau įvertinti kodėl suprastėjo rodiklis (gal aptiktos naujos spragos įdiegtoje įrangoje, ar buvo suinstaliuota pažeidžiama aplikacija).

Alternatyvus prisijungimas prie Azure AD su pašto adresu
Jeigu organizacijoje UPN nesutampa su pašto adresu, tai gali būti painu vartotojams. Pradėtas public preview naujo nustatymo, kuris leis vartotojams jungtis prie Microsoft 365 ir Azure paslaugu naudojant pašto adresą, o on-premise sistemose toliau naudoti kitokį UPN prisijungimo vardą.

Aukštos rizikos vieneto žyma MD ATP sistemoje
Microsoft Defender ATP sistemoje aukštos svarbos vienetams (tarkim domain controller) galima priskirti svarbumo žymą (High Value) ir tokiu būdu padėti saugumo specialistams prioritetizuoti tyrimus ir kitus darbus. Kol kas ši naujovės public preview fazėje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *