Microsoft 365 Naujienos – Gegužės 21, 2019 [LT]

Removal of the 16-character limit for passwords in Azure AD
Nors lokalus AD jau seniai galėjo naudoti ilgesnius slaptažodžius, tačiau Azure AD vis dar turėjo 16 simbolių apribojimą. Kuris dabar yra pašalintas ir leidžiama naudoti slaptažodžius 8-256 simbolių ilgio.

Get notifications about your Planner task assignments in Microsoft Teams
Nuo šiol Teams rodys pranešimus Activity ir Chat meniu apie naujai priskirtas Planner užduotis. Kad tai veiktų, planas turi būti pridėtas kaip skirtukas komandoje. Mobilieji pranešimai ir pašto pranešimai bus ir toliau siunčiami kaip įprasta.

Section is available in Microsoft Forms
Forms apklausose galima suskirstyti klausimus į puslapius kuriant sekcijas. Tokiu atveju pildantis apklausą žmogus turės spausti Next perėjimui prie kito apklausos bloko. Kiekvienoje sekcijoje galima pridėti atskirą aprašymą viršuje. Kol kas naudojant sekcijas neveikia klausimų šakojimas (planuojama pataisyt ateityje).

Conditional access for the Azure AD combined MFA and SSPR registration experience
Kompanijos įjungiančios MFA ir SSPR funkcijas paprastai nori leisti įjungti šias funkcijas tik kai vartotojas yra saugiame tinkle ar tik iš valdomo įrenginio, kad piktavaliai negalėtų paleisti šios funkcijos įjungimo. Microsoft pristatė “public preview” tokių Conditional Access taisyklių. Šiam funkcionalumui reikės Azure AD Premium P1 licencijų.

Incident response at your fingertips with Microsoft Defender ATP live response
Pristatytas public preview Live Response, kas leidžia saugumo specialistui prisijungt prie nuotolinės mašinos ir atlikti įvairius veiksmus. Surinkti informaciją apie procesus, prisijungimus, paleisti skriptus, išsaygoti failus tyrimui.

Outlook for iOS and Android Default App Signature App Configuration Policy
Intune komanda papildė neseniai atsiradusias Outlook App Configuration politikas nauju nustatymu, kuris leidžia išjungti standartinį mobilios Outlook programos parašą “Get Outlook on …”.

Insert PivotChart is available in Excel for the web
Nuo šiol Excel naršyklėje leidžia įterpti PivotChart grafikus ir redaguoti jų žymas, kaip tai galima daryti įprastoje Excel versijoje.

What’s new in Microsoft Intune
Gegužę buvo daug Intune funkcionalumo atnaujinimų. Tarp jų:

  • Galimybė nustatyt kaip vartotojai galės atnaujint LOB aplikacijas iki minimalios reikalingos versijos;

  • TPM versijos patikrinimas;

  • iOS galimybė blokuoti Siri “server-side logging” ir apriboti HotSpot nustatymų pakeitimus;

  • macOS naujas Classroom profilis blokuojantis ekrano nuotraukų darymą ir iCloud Photo Library;

  • Galimybė nustatyt Windows Defender Firewall taisykles konfiguruojant Windows 10 profilį;

  • Autopilot Reset palaikomas ir nenaudojant ESP (Enrollment Status Page). Tada po Sign-in iškart rodomas darbastalis vietoj ESP lango.

Yammer conversations web part for SharePoint now generally available!
Prieš tai buvęs “preview” fazėje Yammer Web Part jau pilnai prieinamas ir leidžia įterpti į SharePoint Online puslapius pilnai funkcionuojantį Yammer turinį.

Teams coming to existing installs of Office
Šis Roadmap įrašas rodo, kad birželį esamos Office 365 ProPlus/Business Premium ir Microsoft 365 Business pakete esančios Office versijos instaliacijos turi sulaukti Teams diegimo. Galbūt ir diegiant Office su Intune Business versijos automatiškai turės kartu įdiegta Teams ir nereikės jo diegti atskirai. Kadangi dabar diegiant Office su Intune įtraukti Teams galima tik su ProPlus versija.

What you need to know when creating a Team from Teams Admin Center
Adam Deltinger savo blog’e dalinasi keliais pastebėtais niuansais kuriant Teams komandas Teams Admin Centre. Tokiu būdu sukuriamai komandai kaip savininkas priskiriamas vartotojas, kuris kuria komandą. Jei tai administratoriaus paskyra, kuri nedalyvauja komandų veikloje, nieko blogo. Bet jei su šiuo vartotoju bus bandoma komandoje pridėti Planner planą, kils problemos. Nes šis vartotojas pridedamas tik kaip savininkas, bet ne kaip komandos dalyvis. Tai galima sutvarkyt pridėjus jį kaip dalyvį Office 365 grupėje. Tiesa, tuomet ši komanda dar atsiranda Outlook, ko paprastai su Teams komandomis nebūna (jos yra paslepiamos ir Outlook nesimato).

General availability of Microsoft Threat Experts targeted attack notification capability
Nauja Microsoft Defender ATP paslauga Threat Experts susideda iš dviejų dalių (Targeted attacks notification ir Experts-on-demand). Pirmoji tapo pilnai prieinama. MD ATP klientai galės gauti pranešimus apie aptiktas atakas prieš jų resursus ir vartotojus ir atitinkamai reaguoti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *