Microsoft 365 Bits – Vasario 22, 2019 [LT]

Collaborate on diagrams more naturally with an improved touch and pen experience in Visio
Rašiklio bei valdymo lietimu palaikymas Visio programoje.

How to manage Microsoft Internet Explorer browser on a modern desktop
Savo bloge esu rašęs apie Enterprise Mode naudojimą norint nustatyti su kokia IE variklio versija turi atsidaryti tam tikri puslapiai arba kada vietoj Edge turi atsidaryti IE naršyklė. Per Larsen savo bloge aprašo kaip Enterprise Mode galima valdyt su Intune.

Windows Update for Business and the retirement of SAC-T
Microsoft perspėja, kad nuo 1903 Windows 10 versijos atsisakys SAC-T (Semi-Annual Channel – Targeted) sąvokos, kuri yra naudojama Office 365 ir leidžia tam tikrai “targeted” auditorijai pateikt atnaujinimus anksčiau. Dabar naudojant Windows Update for Business politikas naujo feature release diegimą galima bus atidėti (“defer”) tik pagal oficialią tokio atnaujinimo išleidimo datą (SAC).

How to configure custom branding for Office 365 Message Encryption
Mike Parker Practical 365 puslapyje dalinasi patarimu kaip galima įgyvendinti įprasto OME laiško dizaino pokyčius (“banding”) naudojant PowerShell.

Workplace Analytics – February 2019: Improvements to meeting exclusion rules, onboarding, and more
Workplace Analytics vasarį gavo keli patobulinimus, kaip praplėstas “meeting redundancy” matavimas galintis parodyti šį parametrą ne tik organizacijos, bet ir atskiru darbuotoju mastu. Galima pamatyti kaip atrodys filtrai prieš juos pritaikant, galima patekti į gilesnį detalesnį rodinį iš bendro grafiko, saugoti taisykles kaip šablonus ir archyvuoti jas. Workplace Analytics turi E5 ir aukštesni prenumeratos planai. Bet teko matyti Roadmape, kad E3 naudotojai turėtų gauti bent jau asmeninį MyAnalytics servisą.

How to manage contact sync in Outlook on IOS and Android with Intune
Dar vienas naudingas Pero Larseno straipsnis apie kontaktų sinchronizacijos mobilioje Outlook aplikacijoje apribojimus (tai gali būti svarbu įsigaliojus GDPR). Galima riboti kokią kontakto dalį galima sinchronizuoti (tarkim gimtadienius, adresus).

Quick look at the Azure Shared Image Gallery
Ši kol kas “public preview” stadijoje esanti naujovė leidžia patogiau valdyti Azure VM atvaizdus. Yra įgyvendintas “Role Based Access Control” mechanizmas bendrinant atvaizdus, rinkiniai ir daugiau. Galima lengviau replikuoti atvaizdus tarp skirtingų regionų.

How to migrate data from a CSV file to SharePoint using PowerShell
Dar vienas įdomus Practical 365 straipsnis apie tai kaip galima gretai importuoti didelius duomenų kiekius iš senų sistemų į SharePoint Online panaudojus CSV ir PowerShell skriptus.

Training modules for IT Pros
Microsoft Teams komanda paruošė mokomąją medžiagą IT profesionalams (kuri taip pat gali būti panaudota ir vartotojų apmokymui). Turinį sudaro PowerPoint skaidrės ir video. Taip pat straipsnyje yra nuoroda į Teams video rinkinį Youtube kanale.

Azure AD B2C now has JavaScript customization and many more new features
Pristatyti patobulinimai Azure B2C aplikacijos autentikacijos lange. Nuo šiol Azure portale galima nustatyti atskirą slaotažodžio kompleksiškumą, galima įterpti savo JavaScript kodą ir papildyt prisijungimo lango funkcionalumą. Microsoft taip pat siūlo daug prisijungimo lango šablonų.

Bookmarks and People are now in autosuggest on Edge OneBox for Microsoft Search in Bing
Vartotojai organizacijų, kurios pradėjo testuoti Microsoft Search for Business, gali Edge naršyklėje pamatyti organizacijos žymas ir darbuotojus iškart adreso laukelio patarimuose vedant tekstą. Netgi nebūtina nueiti į Bing puslapį ir atlikti paiešką. Viskas ko reikia, tai pakankamai nauji Windows 10 (1709+), Edge, būti prisijungusiam naršyklėje su AAD paskyra, na ir dalyvauti Microsoft Search for Business teste.

NEW! The Office app for Windows 10 Now Available to Everyone
Ir pabaigai. MS išleido naują Office aplikaciją Windows 10 sistemai. Ji turėtų pakeisti seną My Office programą, turi naudoti naujas Office ikonas ir turėt patogesnę sąsają rodančią aktualius dokumentus. Atidarant dokumentus šioje aplikacijoje jie bus atidaromi su lokaliai įdiegta Office aplikacija, o jei tokios nėra su Office Online variantu. Ši aplikacija nėra būtina, bet yra toks centrinis “hub’as”, o jos dizainas atkartoja Office Portal puslapį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *