Microsoft 365 Bits – Vasario 27, 2019 [LT]

Cool enhancements to the Azure AD combined MFA and password reset registration experience
Yra galimybė išbandyt patobulintus MFA ir SSPR (Multi Factor Authentication, Self Service Password Reset) dialogus rodomus pirmą kartą įjungiant šias funkcijas, kai prašoma įdiegti Mobile Authenticator ar prijungt telefono numerį. Atnaujinti dialogai turėtų būti aiškesni vartotojams.

Support Tip: Ingesting Office ADMX-Backed policies using Microsoft Intune
Aprašoma kaip naudojant Intune ir Windows 10 integruotą MDM galima importuoti Office ADMX failus (naudojamus grupinių politikų paskleidimui) ir nustatymus į klientus paskleisti iš Intune, o ne iš vietinio AD su GPO.

Windows Sandbox – Config Files
Windows Sandbox paskutiniame Windows 10 Insider build’e (18342) įgavo savybę tam tikrus nustatymus valdyti su specialiais XML failais naudojančius WSB plėtinį. Šiame faile galima nustatyti video plokštės parametrus, specialų “shared” katalogą, kurį Host sistemoje galės pasiekti Sandbox mašina, o taip pat tam tikrus startup skriptus.

First look at the new Microsoft 365 Security & Compliance portals
Microsoft MVP Vasil Michev pateikia savo pirmus įspūdžius apie naujus atskirus Security ir Compliance administravimo centrus, kurie kol kas yra pasiekiami Microsoft 365 tenantams (preview stadija). Kokie pliusai, minusai, ką dar reikės tobulinti.

Configure Azure Active Directory Security Groups for use with SharePoint on-premises
Yra galimybė naudoti AAD grupes ir vartotojus lokalioje SharePoint sistemoje (on-premise). Nors toks poreikis atrodo labai specifinis, bet tokiam atvejui pateikiamas labai detalus gidas.

Win32 App Inventory with Intune Management Extension
Per Larsen pastebėjo, kad įdiegus vieną Win32 aplikaciją su Intune ar paleidus mašinoje PowerShell skriptą, kuris įdiegs ir įjungs Intune Management Extentions, galima pamatyt visas tame Windows 10 kompiuteryje įdiegtas Win32 aplikacijas (jos gali būti įdiegtos rankiniu būdu, nebūtinai per Intune). Taigi, tokiu būdu galima inventorizuoti įdiegtas aplikacijas iš Intune pusės, nors šis funkcionalumas kol kas paskelbta viešai.

Top 10 most important powers of your SharePoint team sites in Office 365
Straipsnyje įvardinti 10 būdu išspausti maksimaliai naudos iš modernaus SharePoint Teams saito (įskaitant bendrinimo įjungimą, bendrus OneNote užrašus, Teams ir Planner integraciją).

Coming soon: Changes in Intune Company portal for iOS enrollment
Neseniai minėjau apie iOS 12.2 planuojamus pokyčius, kurie paveiks MDM enrollment procesą. Microsoft paskelbė apie planuojamus Company Portal atnaujinimus (Kovo mėnesį, 3.9.0 versija). Pasikeis vartotojo prisijungimo prie portalo procesas. Teks išeiti iš portalo ir įdiegt profilį per Settings. O Company Portal aprašys visus žingsnius.

Cross-Tenant Label Visualization
Nors procesas gana keblus ir turi daug išlygų ir niuansų, bet jei kiltų poreikis atvaizduoti Office programoje (bet ne pašte) kitos organizacijos pritaikytas AIP žymas, tai galima atlikti.

Microsoft Teams – Add up to 5,000 members to a team
Nors apie tai tapo žinoma jau anksčiau, bet tik vakar šis atnaujinimas buvo oficialiai paviešintas Roadmap’e. Jeigu turite daug kolegų, nuo šiol vienoje komandoje galėsite jų pridėti iki 5000 tūkstančių 🙂 O kitas naudingas dalykas, tai pakeltas iki 3500 limitas vartotojų importavimui į komandą iš DL (“distribution list”).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *