Stalo žaidimų naujienos (37) [LT]

Days of Wonder vėl prisiminė savo senesnį žaidimą Small World ir nusprendė išleist jam dar vieną papildymą. Sky Islands pridės papildomas 7 rases ir galias. Taip pat žaidėjai galės varžytis dėl papildomų teritorijų danguje. Papildyme bus dar viena lenta vaizduojanti salas danguje. Kartu turi būti naudojama ir sena lenta, bet su ta puse kurioje yra vienu žaidėju mažiau nei iš tikrųjų žaidžia (jei žaidžia 4, reikia naudot pusę trims). Pasiekti salas galima bus iš specialių taškų žemės lentoje. Pasirodyt papildymas turėtų spalį Essen mugės metu.


7 Wonders žaidimui šiemet sueina 7 metai. Švenčiant šį jubiliejų leidėjas Asmodee išleidžia 7 W0nders Anniversary Packs mažus papildymus. Pirmas skirtas seniau išleistam Leaders papildymui ir prideda 15 naujų veikėjų. Antras senesniam papildymui Cities prideda 15 naujų miestų.


Neseniai tapo žinoma, kad Hans-im-Glück išleis naują žaidimo Manhattan leidimą. Naujas leidimas turėtų pasirodyti Essen mugės metu. Žaidimo taisyklės nepasikeis, užtat vizualiai žaidimas atrodo labai skirtingai. Priekaištų iš žaidėjų sulaukė sumanymas perkelti veiksmą į spalvingas tropikų salas. Kas nelabai siejasi su žaidimo tematika (aukštų pastatų statymas ankštame Niujorko rajone).


Z-Man Games anonsavo dar vieną žaidimą Pandemic serijoje. Šį kart veiksmas persikels į Nyderlandus. Rising Tide žaidime teks kovoti ne su ligom, bet su potvyniais, statyti dambas bei hidraulines pompas siekiant išpumpuoti vandenį atgal į okeaną.


Matant žaidimo Clank! populiarumą Renagade Games anonsavo naują žaidimą Clank! In! Space!, kuris naudos tokias pat mechanikas, bet veiksmas šį kart vyks ateivių laive. Pasirodyt jis turėtų kaip ir dauguma dar šiemet išleidžiamų žaidimų – spalį.


Šiek tiek naujienų iš aplikacijų pasaulio. Mobilias aplikacijas gavo vienas populiariausių žaidimų BGG puslapyje (2 vieta – antras leidimas) – Through The Ages ir Roll for the Galaxy žaidimas. Pirmas pasiekiamas iOS ir Android platformose. Antras gi papildomai gali būti įsigytas ir Steam sistemoje.


Restoration Games, kuri užsiima senesnių žaidimų prikėlimu antram gyvenimui paskelbė apie kitą žaidimą, kurį jie planuoja atnaujint. Fireball Island yra kultinis žaidimas, kurį daug kas (JAV) žaidė vaikystėje. Aišku, šių dienų standartais jis nėra geras (roll and move). Bet kompanija planuoja padaryt iš jo tikrą žaidimą, tuo pačiu išlaikant jo dvasią, kai tavo valdomus veikėjus bet kada gali numušti ridenantys ugnies kamuoliai 🙂


Žaidimas Deadlands: Doomtown jau buvo kartą prikeltas antram gyvenimui AEG kompanijos Doomtown Reloaded pavidalu ir po to vėl buvo apleistas. Šį kart žaidimą atgaivint nusprendė Pinnacle Entertaiment Group paleisdama Kickstarter kampaniją naujam papildymui – There Comes a Reckoning.


Kita Kickstarter kampanija skirta dar vienam “roll and write” stiliaus, kuris darosi vis populiaresnis, žaidimui – Ancient Artifacts. Šiame 1-4 žaidėjams skirtame žaidime reikės ieškoti artefaktų, konkuruoti su kapų plėšikais. Liko 7 dienos iki kampanijos pabaigos. Roll and write žaidimai tampa vis įvairesni ir įdomesni.


Fantasy Flight Games anonsavo atnaujintą Core Set rinkinį populiariam žaidimui Android: Netrunner. Atnaujintame startiniame rinkinyje bus tokios pačios kortos kaip ir anksčiau, bet gali šiek tiek skirtis iliustracijos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *