Stalo žaidimų naujienos (28) [LT]

Paskelbtas Dice Tower Awards (2016) nominacijų sąrašas. Daugiausiai nominacijų susižėrė Scythe, Star Wars Rebellion, Terraforming Mars.


Paminėjus Star Wars Rebellion reikėtų paminėti ir apie neseniai anonsuotą papildymą šiam žaidimui. Rise of the Empire pridės į žaidimą veikėjus ir scenarijus iš neseniai kinuose rodyto Rogue One filmo.


Kitas Star Wars žaidimas Imperial Assault irgi sulauks naujo didesnio papildymo – Heart of the Empire. Kaip galima numanyt, veiksmas persikels į Imperijos sostinę, planeta Coruscant. Papildymas pridės tokius herojus kaip Maul, Ahsoka Tano ir net patį imperatorių Palpatiną.


Kitas miniatiūrų tipo žaidimas Infinity panašu, kad sulauks stalo žaidimo varianto – Aristeia!. Kol kas detalių žinoma labai mažai. Tikėtina, kad ir stalo žaidimas turės miniatiūras.


Days of Wonder anonsavo antrą didelį papildymą savo populiariam žaidimui Five TribesWhims of the Sultan leis žaidimą žaisti penkiese bei pridės papildomas miesto korteles, kurias aplankę žaidėjai galės gauti papildomų taškų iš sultono įvykdžius sąlygas papildomose sultono užgaidų kortose. Taip pat bus pridėtos kelios naujos džinų kortos. Papildymas turėtų pasirodyti šių metų rugpjūtį (Gen Con mugės metu).


Anksčiau minėtas Flatline žaidimas (realaus laiko bombų dezaktyvavimo žaidimo FUSE įpėdinis) turėtų pasirodyti jau gegužės 31 dieną. Dice Tower kanalas jau turi šio žaidimo apžvalgą. Šį kartą reikės gelbėti pacientus erdvėlaivyje, tai vėlgi reikės su laikrodžiu tiksinčiu pašonėje.


Fireside Games (Castle Panic leidėja) pateikė daugiau detalių apie savo naują žaidimą Hotshots. Šiame kooperaciniame žaidime nuo vieno iki 4 žaidėjų valdys ugniagesius ir bandys suvaldyti miško gaisrą. Kiekvienas ugniagesys turės ypatingų savybių. Žaidimo lenta bus sudaryta iš šešiakampių ir panašų, kad kitaip nei kituose Panic serijos žaidimuose, nereikės ginti centrinės dalies. Žaidėjai pralaimės jei sudegs 8 lentos plotai.


Suzanne Sheldon, Dice Tower komandos narė, prisijungė prie Restoration Games (kompanija siekianti perleisti senus žaidimus, kurių jau seniai nėra rinkoje, atnaujinus ir atšviežinus juos). Įdomu kaip tai paveiks jos veiklą Dice Tower kanale, ar nesumažės jos teikiamos medžiagos apie Kickstarter kampanijas ir mobilias stalo žaidimų aplikacijas.


Kalbant apie aplikacijas. Išleista Race for the Galaxy mobili aplikacija skirta iOS ir Android įrenginiams. Tiesa, kaina kiek didoka – 7$. Ypač turint omeny, kad jau daug metų egzistuoja nemokama PC versija šio žaidimo. Aišku, jei esate šio žaidimo fanai ir norite labiau nušlifuotos jo versijos, tikėtina paskutinių papildymų palaikymo ir galimybės jį žaisti telefone, tuomet tai gali būti patrauklu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.