Stalo žaidimų naujienos (27) [LT]

Everything Epic leidėjas gavo teises į Rambo ir 2018 metais Kickstarter platformoje planuoja paskelbt kampaniją Rambo: The Board Game žaidimui. Žaidimas bus kooperacinis, taktinis, su miniatiūromis, o žaist jį galės nuo 1 iki 4 žaidėjų. Taip pat numatomi ir “legacy” elementai, kadangi žaidimo misijos bus pateikiamos vokuose, kuriuos atplešiant žaidėjai palaipsniui vystys istoriją.


Dar vienas pagal filmą (tik dar nepasirodžiusi) kuriamas žaidimas turi pasirodyti šią vasarą, liepos mėnesį, kaip tik kada pasirodys ir pats Luc Besson režisieriaus fantastinis filmas Valerian And The City Of A Thousand Planets. Ultra PRO paskelbė, kad Valerian: The Alpha Missions bus kooperacinis žaidimas, jo lenta bus atsitiktiniu būdu suformuojama iš kortelių, o žaidėjau turės spręsti ar veikti kartu ar išsiskirstyti ir veikti atskirai. Bet jie turės bendradarbiaut, kad laiku pasiekti evakuacijos tašką.


Wizards of the Coast ir Catalyst Games sutarė dėl naujo žaidimo kūrimo, kuris naudos Catalyst sistemą panaudotą Shadowrun: Crossfire žaidime (kooperacinis kortų žaidimas su progresuojančiais veikėjais), bet žaidimo veiksmas vyks Dungeons & Dragons pasaulyje. Dragonfire bus iš dalies ir “living card game” (LCG) tipo žaidimas, kuriam jau suplanuoti ir papildymai.


Upper Deck paskelbė apie naują didelį papildymą jų populiariam žaidimui Legendary. Legendary: X-Men atneš į žaidimą dar apie 400 naujų kortų su naujais veikėjais, herojais, schemomis, scenarijais ir pan. Parduotuves papildymas turėtų pasiekti šių metų birželį.


O štai AEG plečia savo naujos Guildhall versijos Guildhall Fantasy turinį paskelbus apie liepos mėnesį pasirodantį papildymą The Gathering. Kaip ir ankstesni Fantasy linijos leidimai, šis papildymas galės būti žaidžiamas atskirai nuo kitų. Jis pridės 6 naujas profesijas ir du mini papildymus.


Gegužės mėnesį turėtų pasirodyti naujas Xanadú žaidimo leidimas. Šis žaidimas pirmą kartą pasirodė 2012 metais iš mažo Kolumbijos leidėjo. Žaidėjų dėmesį jis patraukė savo unikaliomis mechanikomis. Žaidime kortos naudojamos kaip pastatai su keliais galimais resursais, bet žaidėjai gali panaudoti resursus kito žaidėjo pastatuose, taip blokuojant jo priėjimą prie jų. Rinkti resursus žaidėjau turi siųsti darbininkus, kuriems įkūnyti irgi naudojamos tos pačios kortos žaidėjo rankoje.


Ir pabaigai keletas Kickstarter kampanijų. Į pabaigą eina seno žaidimo Hannibal: Rome vs Carthage naujo leidimo kampanija. Naujas šio 2 žaidėjų kortų varomo karo žaidimo leidimas pavadinimu Hannibal & Hamilcar atnaujins taisykles, kad žaidimas eitų sklandžiau ir greičiau, bus atnaujintos iliustracijos bei kartoniniai kareiviai pakeisti plastikinėmis miniatiūromis.


Meeplesource paskelbė apie jau 3 kampaniją skirtą jų išskirtinių medinių figūrėlių žaidimams (meeples) leidimui. Šį kartą figūros bus skirtos tokiems žaidimams kaip dar neišleistas, bet didelio susidomėjimo sulaukęs “legacy” stiliaus žaidimas Charterstone, Carcassonne, Camel Up, Pandemic, Colt Express, Above and below, Islebound ir kiti.


Victory Point Games paskelbė kampaniją naujam žaidimui Chariots of Rome. Šis žaidimas leis nuo 2 iki 8 žaidėjams susigrumti arenoje valdant vežimus ir varžantis dėl to kas greičiau pasieks finišą. Žaidime taip pat bus specialūs įvykiai (“events”), bet 12 skirtingų veikėjų su savo savybėmis (“charioteers”). Aišku, žaidime apie Romos laikų lenktynes netruks ir kitų žaidėjų puolimo elementų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *