Stalo žaidimų naujienos (20) [LT]

Fenomenalus dizaineris-leidėjas-dailininkas viename Ryan Laukat (Red Raven Games) paskelbė apie savo pirmojo žaidimo perdirbinio kampaniją Kickstarteryje. Empires of the Void II žaidimo veiksmas vyks šimtą metų po pirmojo žaidimo įvykių. Nuo savo šaknų žaidimas nenusuks, tai vis dar bus 4X kosmoso ir planetų atradimo, užkariavimo, o kartu ir diplomatijos bei prekybos epopėja.


Prasidėjo prieš daugiau nei savaitę, bet dar iki kovo 6 vyksta stalo žaidimų “Oskarai” – Golden Geek Awards 2017. Žaidėjai (populiaraus puslapio BGG nariai) gali balsuoti už žaidimus įvairiuose kategorijose.


Lyg Munchkin žaidimų būtų per mažai, paskelbtas eilinis leidimas. Šį kart Šeikspiro laikais. Steve Jackson Games leidėjai tvirtina, kad šios versijos žaidimo gerbėjai prašė metų metus ir netgi pasufleravo nemažai juokų šiam leidimui. Dabar vyksta Kickstarter kampanija.


 Cryptozoic kompanija išleido Rusijoje sukurto žaidimo Spyfall versiją JAV ir kitose šalyse. Po to sekė Spyfall 2 su daugiau lokacijų ir galimybe žaisti su dviem šnipais. Dabar gi sklinda kalbos apie Spyfall versija DC Comics visatoje (Superman, Batman ir kt.)


Internete atsirado šiek tiek informacijos apie antrąjį Pandemic Legacy sezoną *SPOILERIAI*!!!:D Aišku, ši informacija yra iš pačios dėžės galinės pusės, tai vargu ar tai labai didelė paslaptis. Bet panašu, kad veiksmas antrame sezone vyks 70 metų po pirmojo žaidimo įvykių ir aplinka labiau primins post-apokaliptinius laikus. Taigi, gal visgi niekas nelaimėjo pirmame žaidime ir pasaulį užkariavo… nesakysiu kas 🙂 Mačiau kaip pirmąjį sezoną žaidė Dice Tower komandą. Jeigu jie vėl įrašinės savo žaidimą, su malonumu pažiūrėsiu vėl.


Bet labiausiai laukiu kai DT komanda žais naujus T.I.M.E. Stories papildymus. Naujausias yra apie ekspediciją Antarktikoje (Expedition: Endurance). Kitas berods turėtų būti apie Šerloko Holmso laikų Londoną (kokios nors žmogžudystės narpliojimas gal?). Bet jau pasklido informacija ir apie naujesnius papildymus-istorijas ateityje, kurie bus apie riterius, Holivudą ir.. piratus 🙂


Kaip jau įprasta dar keli žaidimai susilauks savo skaitmeninių variantų. Pirmas iš jų – Terra Mystica, sunkiasvoris euro žaidimas. Tie patys kūrėjai kurie į aplikacijų pasaulį perkėlė La Havre Inland Port ir Patchwork savo Twitter paskyroje paskelbė apie šio žaidimo aplikacijos kūrimą. žaidimas bus išleistas iOS, Android, Mac ir PC platformoms, turės dirbtinio intelekto priešininkus ir palaikys žaidimą tarp skirtingų platformų. Žaidimas turėtų pasirodyti jau netrukus. Savo ruožtu North Star Games paskelbė apie savo populiaraus žaidimo Evolution pritaikymą PC ir mobiliems įrenginiams. Artimiausiu laiku prasidės šio žaidimo alpha testavimas.


Populiaraus žaidimo Codenames kūrėjai CGE su darė sandorį su Disney ir Marvel. Taigi prie jau išleistų šio žaidimo variantų gali prisijungti žaidimai su šių kompanijų herojais ir tematika.


Po to kai Plaid Hat Games buvo įsigyti Z-man kompanijos (o ta savo ruožtu patapo Asmodee nuosavybe) iš jos nebuvo daug žinių. O žaidimas Ashes: Rise of the Phoenixborn nuo pat pradžių negaudavo labai daug dėmesio. Bet panašu, kad pagaliau nuspręsta įnešti šiek tiek daugiau gyvybės į šį žaidimą išleidžiant kelis papildymus ir Deluxe versiją.


Galiausiai, mano akį patraukė žaidimo Dinosaur Island žaidimo Kickstarter kampaniją. Yra nemažai žaidimų, kur reikia statyti savo pramogų parką, plėsti galimybes, atidarinėti naujus atrakcionus ir pan. Bet dar neteko girdėti apie pramogų parko su dinozaurais statymą ir vystymą. Ir aišku, tie dinozaurai karts nuo karto ištrūkinės iš savo narvų ir valgys vargšus turistus 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.