Stalo žaidimų naujienos (17) [LT]

Viena didžiausių stalo žaidimų leidėjų pasaulyje – Asmodee atrodo rimtai nusitaikė į skaitmeninę rinką ir artimiausių metu planuoja paleisti net 20 mobiliems įrenginiams skirtų žaidimų. Aišku, visi jie yra stalo žaidimų adaptacijos ar programos kompanjonės (padedančios žaisti stalo žaidimus).


Žaidimai leidžiantis keisti komponentus atrodo ant bangos (jau nekalbant apie Legacy žaidimų populiarumą). Vienas leido konstruoti savo kortas. Dice Forge leis modifikuoti kauliukus. Tai nėra nauja idėja ir prieš kelis metus vienas žaidimas bandė tai įgyvendint, bet ne visai sėkmingai. Kadangi šį kart reikalo imasi Asmodee (žaidimą kurs Libellud), galima tikėtis geresnio rezultato. O pats žaidimas atrodo bus šeimos lygio, trunkantis apie 40 min.


Days of Wonder paskelbė apie naują žaidimą Ticket to Ride First journey serijoje skirtoje mažiems žaidėjams. Šį kart pristatomas Europos žemėlapis. Taip pat atrodo, kad bent jau pradžioje šis žaidimas bus platinamas tik Europoje (analogiškai kaip pirmas su JAV žemėlapiu buvo platinamas tik JAV).


Vieni stalo žaidimai pavirsta į skaitmenines versijas. O kai kurie kompiuteriniai žaidimai stalo/kortų žaidimais. Štai populiarus RPG žaidimas Pillars of Eternity sulauks kortų žaidimo Pillars of Eternity: Lors of the Eastern Reach (skirtas 1-4 žaidėjams). Žaidimo ypatumas, kad vieno žaidėjo nepanaudoti ėjimo metu resursai pereina kitam žaidėjui.


 Dice Tower ir Arcane Wonders paskelbė apie naują žaidimą Dice Tower Essentials linijoje (žaidimai, kuriuos verta turėt visiems) – VIRAL. Žaidime teks būti mirtinu virusu ir bandyt užimti kuo daugiau žmogaus kūno organų (teritorijos valdymo tipo žaidimas). Jau vien tematika skamba intriguojančiai 🙂


AEG toliau stokoja fantazijos Mystic Vale žaidimo papildymų pavadinimams:) Naujas papildinys vadinsis Vale of the Wild. Kūrėjai žada pridėti naujų elementų į šį kortų konstravimo žaidimą.


O Days of Wonders paskelbė apie pirmą didelį papildymą Quadropolis žaidimui – Public Services, kuris į žaidimą įves 24 naujus pastatus ir naujas taškų generavimo galimybes.


Pegasus Peile paskelbė apie Axio iš žymaus dizainerio Dr. R. Knizia. Tai nėra visiškai naujas žaidimas,o labiau variantas jo seno ir populiaraus žaidimo Ingenious. Tik šiuo atveju vietoj heksagonų naudojami kvadratai. Žaidimas turėtų būti pristatytas 2017 vasarą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *