Lietuviškos stalo žaidimų parduotuvės arba FLGS [LT]

Kelis kartus esu paminėjęs savo bloge vieną parduotuvę (kai pavykdavo su nuolaida gauti kokį žaidimą). Šiandien aptikau dar vienos gana senos parduotuvės naują puslapį (kuris gana ilgą laiką neveikė), todėl nusprendžiau parašyt apie kelias man žinomas parduotuves. Aišku, vietų pirkti žaidimus yra apstu internete. Yra vien elektroniškos parduotuvės (atsimenu kolegos pirko Timeline žaidimą iš kauniečių puslapio, tiesa gavo ne tą versiją, kurią užsakė). Yra Amazon, eBay ir prekyba BGG puslapyje. Bet aš labiau noriu parašyti apie tikras parduotuves, kurios taip pat turi ir el. parduotuvę-puslapį. Nes puslapyje yra paprasta patikrinti kas yra asortimente (nors tai ne visada atitinka realią situaciją, todėl visada pravartu pasitikrint paštu ar telefonu).

Atsimenu mano pirmi pirkiniai buvo dabar jau atrodo neegzistuojančioje D6 parduotuvėje prie stoties (kur dabar įsikūrė kita parduotuvė, apie kurią parašysiu žemiau). Turėjo jie ir puslapį. Buvo tai gal 5-6 metai atgal. Po to jie persikėlė šalia Lukiškių aikštės (buvo labai arti darbo ir patogu pirkti), o galiausiai apsistojo CUP parduotuvėje iš kur panašu, kad dingo visam. Esu pirkęs joje 12 kartų.

HOBBYSHOP

bgshop_hobbyshopKeli mano paskutiniai pirkiniai buvo šioje gana ilgai egzistuojančioje ir platų tinklą turinčioje parduotuvėje. Kainos atrodo didokos, bet kartais pasitaiko nuolaidų. Vilniuje šio tinklo parduotuvės yra kiekviename didesniame prekybos centre. Smagu, kai gali apžiūrėti žaidimus parduotuvėje. Perkant Camel Up žaidimą pavyko gauti nuolaidą, nors akcija jau pasibaigė 🙂 Į laiškus atsako pakankamai greitai, bendrauja mandagiai. Tiesa, asortimentas šiek tiek pasenęs ir naujoves atsiranda retokai (nors neseniai puslapyje aptikau ir visai naują Ticket to Ride Rails and Sails ir neseniai išėjusį Quadropolis, Ice Cool ir pan.). Bet palyginus su kita parduotuve kainos yra šiek tiek mažesnės. Šioje parduotuvėje (įskaitant ir gautą dovaną iš brolio) teko apsipirkti 8 kartus.


RIKIS

bgshop_rikisMaždaug tuo pačiu laiku, kai aptikau D6 parduotuvę, radau tokį puslapį (dabar neegzistuoja) furorgames.lt, kuris vėliau apsijungė su kitais žmonėmis ir įkūrė Rikio parduotuvę. Kurį laiką egzistavo tik el. parduotuvę iš kurios teko užsisakyti kelių žaidimų papildymus. Tiesa, teko lankytis ir pas vieną iš įkūrėjų namuose ir pirkti kelis žaidimus iš rankų 🙂 O vėliau Vilniaus gatvėje atsirado jų tikroji parduotuvė. Teko lankytis, teko ten ir kelis kartus pažaist vakarais. O taipogi sudalyvaut ir laimėt žaidimą aukcione Rikio gimtadienio proga. Vėliau parduotuvė persikėlė arčiau stoties, o galiausiai apsistojo pasaže, toje vietoje kur labai seniai buvo D6 parduotuvė (Šv. Stepono g. 5). Įdomu, kad oficialiai UAB taip ir vadinasi “Furor Games”. Ilgą laiką jų puslapis neveikė ir egzistavo tik Facebook paskyra (gana aktyvi, bet kadangi pats FB nenaudoju, tai nelabai aktualu, o ir peržiūrėt asortimentą patogiai negalima buvo). Šiandien netikėtai pastebėjau, kad jų atnaujintas puslapis vėl veikia (pagal blogo įrašus turbūt nuo 2016 metų birželio). Žaidimų pasirinkimas įvairesnis nei Hobbyshop parduotuvėje, taip pat galima rasti ir visai naujų žaidimų. Užtat kainos yra šiek tiek didesnės, bet naujovių kitur nelabai rasi arba tektų pačiam siųstis iš užsienio. Per visą laiką (kai dar tai buvo furorgames.lt, o po to Rikis) čia teko nusipirkt 13 žaidimų ir papildymų. Paskutiniu metu pirkau gal prieš 3 metus, kadangi nebuvo puslapio ir šiaip užsukt nebuvo patogu (į stoties rajoną retai tenka užklysti).


Dar 4 kartus teko apsipirkti Galvosukių pasaulyje Vilniaus Akropolyje. Tiesa kainos ten net ir su nuolaidų kortele visada buvo labai aukštos. Asortimentas gi paskutiniu metu tapo labiau šeimos\vaikų\vakarėlių žaidimai. Naujovių ten beveik nepasirodo.

One thought to “Lietuviškos stalo žaidimų parduotuvės arba FLGS [LT]”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *