Microsoft 365 Naujienos – Kovo 21, 2019 [LT]

Introducing a risk-based approach to threat and vulnerability management
Windows Defender Advanced Thread Protection (ATP) tapo Microsoft Defender ATP, o kartu pristatoma nauja paslauga – Threat & Vulnerability Management (TVM), kuri naudojant Microsoft Defender ATP kliento siunčiama informaciją galės reaguoti į žinomus pažeidžiamumus ir parodyti tai administratoriui su įžvalgomis kaip viena ar kita rizika gali įtakoti organizaciją (ne tik atsižvelgiant į bendrą pasaulinį rizikos reikšmę). Čia pat TVM administratorius galės sukurti užklausą Intune komandai grėsmių pašalinimui, o Intune pusėje naudojant “security tasks” tokios grėsmės bus suvaldomos ir pašalinamos (atnaujinant ar pašalinant pažeidžiamas programas, keičiant nustatymus ir pan.).

What’s new in Microsoft Teams – the Enterprise Connect feature round up
Pateikiamas sąrašas įvairių neseniai išleistų naujovių ir patobulinimų bei ateityje planuojamų dalykų.

The new Microsoft 365 admin center available today
Paskutinį kartą minėjau Roadmap įrašą. Dabar gi oficialiai skelbiama apie naujos sąsajos diegimo pradžią. Kai kurie atnaujinimai turėtų pasiekti organizacijas artimiausių savaičių bėgyje. Pirmiau pokyčius gaus Targeted programoje dalyvaujantys, o vėliau ir visi kiti.

Support the ability for Administrators to update Exchange properties on Office 365 Groups without requiring an Exchange license
Nors tai numatoma tik 2019 metų pabaigoje, bet pamatęs šį įrašą Roadmap’e garsiai sušaukiau “Pagaliau!” 🙂 Mane visada glumino, kad norint su administratoriumi ištrinti Office 365 grupę (ar atlikti kitus veiksmus), jam reikėjo priskirti vartotojo Exchange licenciją. Gal šis pokytis bus pritaikytas ir kitose vietose kaip Stream ir pan.

Protect your data in Box environments with Microsoft Cloud App Security
Neseniai nugarsėjus stambiam duomenų nutekėjimui Box sistemoje (dėl nepagrįstai viešai dalinamų nuorodų į dokumentus) Microsoft siūlo taikyti MCAS tokių situacijų išvengimui ir geresniam  savo organizacijos cloud programų naudojimo matymui.

What’s new in Configuration Manager and Microsoft Intune to manage and secure your devices
Sąrašas paskutiniu metu pritaikytų atnaujinimų Intune ir ConfigMgr sistemose, kurios leidžia geriau matyti įrenginių būklę, valdyti įvairę įrangą ir t.t.

Azure AD Naming Policy for Office 365 Groups is now generally available
Anksčiau buvusi preview stadijoje nuo šiol plačiai prieinama Office 365 grupių pavadinimų politika, kuri leidžia nustatyti privalomas pavadinimo pradžias ir pabaigas, sukurti netinkamų žodžių sąrašą. Aišku tam reikalingos Azure AD Premium P1 licencijos.

Building low code/no code approval workflows using Microsoft Teams, SharePoint & Flow
Detaliai parodyta kaip galima sukurti kokių nors užklausų patvirtinimo seką su kortelės rodymu Teams kanale, logikos įgyvendinimu su Flow ir duomenų saugojimu SharePoint sąraše (yra ir reikiamo kodo pavyzdžiai).

How to Link Azure Boards with GitHub Commits and Pull Requests
GitHub pakeitimų integracija su Azure DevOps darbo aplinka.

The event which unlocked our Yammer Success
Dar viena Yammer taikymo sėkmės istorija. Šį kartą patiko jų Yammer apklausų panaudojimo idėja gyvai renginio metu, kai balsuojantis galėjo gyvai matyti ekrane savo balsavimo besikeičiančius rezultatus, o balsavo naudojant telefonus ir pan. Gyvas žiūrovų įtraukimas į renginį.

Azure AD Mailbag: Discovering and blocking legacy authentication
Paaiškintos legacy authentication grėsmės, kokiu būdu galima nustatyti kur naudojama ir į kokius ypatumus atsižvelgti prieš uždraudžiant.

Forms integracija su Office.com portalu
Apklausas nuo šiol galima kurti tiesiog Office.com portale paspaudus New meniu. Taip pat visos apklausos bus rodomos tarp paskutinių ar rekomenduojamų dokumentų ir jas galima bus prikabinti prie sąrašo viršaus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *