Stalo žaidimų naujienos (7) [LT]

bgames_news_ancorVis dar tęsiasi labdaringas aukcionas Jack Vasel Memorium Fund Auction kuris vyks iki lapkričio 14 dienos. Dar liko dvi savaitės, o jau paaukota 39,000$ (praeitais metais buvo 78,700). Vis dar laimiu vieną žaidimą. Aišku į aukciono pabaigą suaktyvės pirkėjai ir tikriausiai aplenks mano statymą 🙂


Cryptosoic leidėjas anonsavo kelis naujus žaidimus, o du iš jų pagal Attack on Titan anime: Attack on Titan the Deck Building game, kuris naudos DC Deck Building game pagrindą, bet pridės naujus elementus kaip išdėstymas kortų šalia pirkimo eilės (o iš kitos pusės būriousis titanai, taigi pirkimo eilė bus kaip siena). Neseniai Nick’as iš Board Game Brawl kanalo pateikė šio žaidimo apžvalgą. Kitas žaidimas – Attack on Titan: The Last Stand – Tactical Board Game kuriame žaidimo lentą atstos trimatis titanas ir aplink esančios sienos. Vienas žaidėjas valdys titaną, o kiti bandys jį nugalėti kildami juo vis aukščiau. Taipogi Cryptosoic pristatė Master of Orion the Board Game versiją JAV rinkai. Tai yra paprastas, bet įdomus taktinis kortų žaidimas su įvairiomis MoO rasėmis. Beje, rusiškos versijos parsisiuntimas iš HobbyWorld į Lietuvą kainuotų apie 45-50 eurų.


Portal Games anonsavo naują armiją jų žaidimui Neuroshima Hex 3.0. Death Breath yra labai užkrečiamas virusas, kuris keliauja nuo vienos aukos prie kitos, be to mirštantys šios frakcijos kariai patenka į Zombie Pool ir gali būti prikelti šios armijos štabe.


Gana netikėtai buvo paskelbta, kad Wizkids (kurie dažniau orientuojasi į žaidimus su miniatiūromis) kooperuosis su Lookout Games ir leis papildymus Agricola žaidimui. Kuriuose netgi bus nudažytų miniatiūrų (nėjau fermerių ar karvių?:)).

Šaltiniai:
BoardGameGeek
Board Game Breakfast

dicetowernews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *