Stalo žaidimų naujienos (5) [LT]

bgames_news_ancor Šią savaitę prasideda kasmetinė Essen Spiel mugė Vokietijoje. Todėl naujienų srautas kiek pristabdė ir laukia fontano žinių mugės metu ir po jos.

Ne visai naujiena, bet Tomo Vaselio dėka atradau neblogą puslapį teikiantį ir apžvalgas, ir naujienas apie žaidimus, bei interviu su dizaineriais. Tabletop Together. Šiame puslapyje taip pat yra SPIEL Together įrankis leidžiantis susidėlioti sau mugės aplankymo planą pagal dominančius žaidimus. Jis padeda efektyviai panaudoti laiką ir sudėlioti atskirų kompanijų stendų apsilankymą pagal jų išdėstymą. Žaidimus taip pat galima įvairiai sudėlioti pagal kainas, įdomumą sau ir pan. Labai maloniai ir tvarkingai atrodantis blogas ir naudingas įrankis žaidimų maniakams 🙂


Dar vienas stalo žaidimas pakliūna į video žaidimų pasaulį. Šį karta tai Academy Games kompanijos istorinis pusiau karinis žaidimas 1775: Rebellion, kuris neseniai atsirado Steam parduotuvėje. Tik žaidimo kaina atrodo ne visai subalansuota. Visgi tai tik stalo žaidimo vizualizacija, o ne realaus laiko strategija. Taip pat žaidime yra mano manymu ne visai reikalingi ir prastokai atrodantys video intarpai, kuriais turbūt ir norima pagrįsti aukštą kainą. Taip pat yra atsiliepimų apie klaidas. Na bet nuolaidų metu gal ir verta prigriebti. Šis stalo žaidimas ir jo pirmtakas 1812: The Invasion of Canada sulaukė gerų įvertinimų. Šie žaidimai atrodo kaip kariniai ir jose yra vietovių valdymo mechanika, bet jie nėra labai sudėtingi ir ilgi, o taip pat turi ir euro žaidimams būdingų elementų.


Apie stalo žaidimus rašo ir The Guardian. Apie stalo žaidimų pakilimą ir populiarėjimą, įvairius žanrus ir hitus galima perskaityti šiame gana ilgame straipsnyje.

Šaltiniai:
BoardGameGeek
Board Game Breakfast
The Guardian
dicetowernews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *