Stalo žaidimų naujienos (34) [LT]

Paskelbtas Spiel des Jahres 2017 nugalėtojas. Tai žaidimas Kingdomino (dizainierio Bruno Cathala). Žaidimas labai paprastas, bet tuo ir traukiantis, kaip ir užkietėjusius žaidėjus, taip ir visai naujus žmones žaidimų pasaulyje. Sunkesnių žaidimų kategorijoje laimėjo Exit žaidimų serija (kuri simuliuoja “exit” kambarių su galvosūkiais patirtį). Na, ir galiausiai žaidimų vaikams kategorijoje mielas miklumo žaidimas Ice Cool nurungė savo konkurentus.


Vienos didžiausių pasaulyje (jei ne didžiausios) stalo žaidimų mugių Gen Con organizatoriai paskelbė, kad pirmą kartą istorijoje buvo išparduoti 4 dienų bilietai. Panašu, kad jubiliejinėj Gen Con 50 mugėj tikrai nebus kur akmeniui nukrist.


Plan B Games (kelių žmonių išėjusių iš F2Z prieš ją nuperkant Asmodee kompanija) įsigijo Eggertspiele leidėją iš Europos. Panašu, kad Plan B Games po kelių sėkmingų projektų stipriau įleidžia šaknis ir gal jų žaidimai greičiau atsiras senajam žemyne.


Neseniai rašiau apie Geek Chic stalo žaidimų stalų gamybos ištikusią nesekmę, dėl ko jiems teko uždaryti įmonę. Kita stalų gamybos kompanija Geeknson paskelbė, kad priims bankrutavusios kompanijos specialios valiuotos monetas (iki 500$) perkant jų stalus. Puikus gestas.


AEG paskelbė apie dar vieno papildymo žaidimui Smash Up kūrimą, kurį ir vėl galės įtakoti žaidėjai. Paskutinį kartą buvo galima balsuot už tai kokios naujos frakcijos atsiras žaidime. Su papildymu Oops You Did It Again bus padaryta kažkas panašaus, o pasirodyt jis turėtų 2018 metais.


White Wizard Games neseniai ženkliai atnaujino žaidimo Star Realms skaitmeninę versiją (pagerinta sąsaja ir iliustracijos) bei pridėjo Colony Wars papildymą. Dabar gi paskelbta ir apie aplikacijos žaidimui Epic Card Game kūrimą. Taip pat bus išleistas papildymas šio žaidimo popierinei versija (6 paketai po 15 kortų parduodami atskirai). Na ir galiausiai paskelbta apie naujo didelio papildymo žaidimui Star Realms Kickstarter kampaniją.


Fantasy Fligh Games paskelbė daugiau detalių apie būsimą papildymą Rise of the Empire žaidimui Star Wars: Rebellion. Žaidime bus daug veikėjų, vietovių ir kitų dalykų iš paskutinio Star Wars filmo Rogue One.


Kickstarter platformoje paskelbtas neįprastas projektas. Žaidimo kauliukai iš medžio. Bet šis medis yra 50 tūkstančių metų senumo. Kauliukai bus pagaminti iš senovinių Kauri medžių, kurie išbuvo po žeme labai ilgą laiką ir todėl gerai išsilaikė. Aišku, keistoka, kad tokia unikali medžiaga eikvojama tokiems dalykams, bet gal patiktų turėti tokį antikvariatą savo žaidime 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *