Stalo žaidimų naujienos (30) [LT]

Devil Pig Games susikooperavo su Games Workshop ir ateityje išleis W40k pagrįsta žaidimą jų Heroes of Normandy sistemoje. Žaidimas vadinsis Heroes of Black Reach. Daug detalių kol kas nežinoma. Pvz. ar žaidime bus taip pat naudojami kartoniniai kariniai daliniai (plytelės) ar visgi bus GW miniatiūros. Bet šis žaidimas leis W40k visatą perkelt į mažesnį taktinį karinį žaidimą labiau įkandamą visiems nei didelių miniatiūrų mūšiai.


Kitas bendras projektas yra tarp Indie Boards and Cards ir Aporta Games. Jie paskelbė žaidimo Kokoro Kickstarter kampaniją (liko 4 dienos). Žaidimas primins populiarų “roll and write” tipo žaidimą Avenue, o žaidimo tematika bus paskolinta iš Kodama kortų žaidimo. Kokoro savo mechanika labai primins Avenue (vietoj kauliukų yra traukiamos kortos su kelio atkarpom ir žaidėjai piešia kelius savo lape), bet papildomai dar bus pridėtos “decree” (įstatymų) kortos, kurios keis taisykles. Pakuotėje taip pat bus kortos Kodama žaidimui papildyti.


Kitas Kickstarter platformos senbuvis CMON paskelbė apie naują žaidimą-papildymą jų Zombicide serijoje. Zombicide: Green Horde pratęs Black Plague viduramžių tematiką ir bus suderinama su senesniu žaidimų, bet šioje versijoje pagrindiniais priešais taps orkai, goblinai ir pagaliau drakonas (tiesa drakonas bent jau kol kas yra KS ekskliuzivas).


Kadangi kitais metais turėtų pasirodyti antra dalis Pacific Rim filmo (Pacific Rim: Uprising), paskelbta ir apie šios visatos stalo žaidimo kūrimą, kuriuo užsiims River Horse Games.


Mobiliam fronte keletas naujienų apie eilines stalo žaidimų adaptacijas mažiems ekranams. Paskelbta apie Flash Point: Fire Rescue mobilios aplikacijos kūrimo pradžią. Yra paskelbta pinigų rinkimo kampaniją šiam projektui FIG sistemoje.


O štai Days of Wonder jau išleido mobilią aplikaciją populiariajam dviejų žaidėjų kortų žaidimui Jaipur. Programėlė pasiekiama ir iOS ir Android vartotojams. O čia galima pažiūrėti žaidimo pristatymą.


Stone Blade Entertainment anonsavo papildymą Ascension žaidimui. Alliances leis žaidimą žaisti komanda prieš komandą (po 2 žaidėjus kiekvienoje pusėje).


Asmodee nustebino visus nupirkusi Rory’s Story Cubes žaidimų liniją. Iš tikrųjų šis “žaidimas” yra labai populiarus ir pasaulyje parduota nemažai jo kopijų, todėl nenuostabu, kad Asmodee juo susidomėjo. Juk ji superka viską, kas tik atrodo rimčiau stalo/kortų žaidimo rinkoje.


Kita irgi šiek tiek bauginanti žinia iš Asmodee, kad jis pasirašė ekskliuzivinę platinimo sutartį su Alliance Game Distributors ir šie nuo šiol užsiims jų žaidimų platinimu. Tokiu būdu atkertami keli kiti didesni platintojai. O birželio pradžioje turi būti paskelbti papildomi kainų nustatymo taisyklių pokyčiai. Asmodee darosi vis labiau panaši į monopolinį milžiną stalo žaidimų rinkoje, galintį diktuoti savo taisykles platintojams, pardavėjams ir tuo pačių pirkėjams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *