Stalo žaidimų naujienos (29) [LT]

Paskelbtos Spiel des Jahres 2017 (kasmetinių apdovanojimų Vokietijoje) nominacijos. Nustebau pamatęs Magic Maze tarp pagrindinės kategorijos nominantų 🙂 Nors žaidimas tikrai geras. Panašiau, kad laimės Kingdomino. Arba ir vėl bus pagerbtas R. Knizia ir bus išrinktas Wettlauf nach El Dorado (apie kurį kol kas nieko neteko girdėt, nes panašu, kad kol kas jis išleistas tik Vokietijoj).


Viena didžiausių žaidimų leidėjų CMON prisijungė prie Asmodee ir kitų kampanijų ir paskelbė apie naują kainų politiką įsigaliojančią nuo birželio 1 dienos, kuri nustatys kainų ribas “online” parduotuvėms, kad fizinės parduotuvės galėtų lengviau konkuruoti su jomis. Kaip ir Asmodee sprendimas, šis irgi sukels dideles nepasitenkinimo bangas žaidėjų bendruomenėj, bet panašu, kad didelės kompanijos rimtai apsisprendė laikytis šios strategijos.


The Spiel Press paskelbė apie trečią žaidimą jų “roll and write” žaidimų knygų serijoje. Landmarks leis vystyti kaimus, miestus, statyti pastatus, kurie suteiks taškus. Kaip ir su kitais šios serijos žaidimais reikės turėti savo tušinukus, kauliukus, o knygos puslapiai bus to pačio žaidimo kopijos ant kurių ir reikės piešti. Atskiri knygos skyriai vystys žaidimo istoriją.


Dažnai tenka rašyti apie stalo žaidimų adaptacijas į video ar mobilius žaidimus. Bet kartais nutinka ir atvirkščiai. Štai Hand of Fate video žaidimas bus paverstas į stalo žaidimą nuo 1 iki 4 žaidėjų – Hand of Fate: Ordeals. Žaidimo Kickstarter kampanija tik prasidėjo, bet jau surinko numatytą sumą. Pagrindinė žaidimo mechanika išliks kaladės konstravimas (“deck building”), žaidėjai taip pat naršys apylinkes, rinks daiktus, kels savo herojų lygį ir kovos su priešais.


Kitas Kickstarter platformoje jau artėjantis prie kampanijos pabaigos žaidimas – Ursa Miner pavergia savo tema. Jame reikės valdyti savo lokių komandą ir rinkti medų 🙂 Žaidimo lenta sudaryta iš šešiakampių plytelių, o jos savo ruožtų suformuoja 3 atskirus lentos lygius, kur žemesni lygiai slepia didesnius medaus lobius.


O štai žaidimo The Thing tematika yra niūresnė, nes atkartoja to paties pavadinimo siaubo filmo įvykius. Žaidime bus slaptos rolės, niekas nežinos kurie žaidėjai yra tik monstro sukurtos imitacijos, kurias kitiems žaidėjams teks nugalėti. Žaidimas turėtų pasirodyti spalį.


Gera žinia Manhattan Project žaidimo mėgėjams. Kadangi Minion Games paskelbė apie antros dalies Kickstarter kampanijos pradžią. Pirmame žaidime žaidėjai varžėsi kas pirmas pagamins atominę bombą. Manhattan Project 2: Minutes to Midnight reikalaus gaminti bombonešius, submarinas ir kitas priemones pasiruošti branduoliniam karui.


IELLO paskelbė apie naują žaidimą primenantį ir King of Tokyo ir Ultimate WarriorZ savo tematika ir atmosfera. Įdomiausia, kad Arena: For the Gods! žaidime už ginklus ir specialias priemones teks susimokėti savo gyvybės taškais, todėl reikės gerai pasverti ar jums tikrai reikia to ar ano daikto. Šiek tiek žaidimo detalių galima pamatyti paskelbtame treileryje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *