Stalo žaidimų naujienos (24) [LT]

Issac Childres sukurtas žaidimas Gloomhaven jau spėjo užkopti į 7-tą vietą BGG reitinge (aukščiausias šių metų žaidimo startas), nors išleistas visai neseniai. O dabar šiam “RPG dėžutėje” (ir visai nemažoje dėžutėje) žaidimui paskelbta antro leidimo Kickstarter kampanija, kuri per 10 dienų spėjo surinkti jau virš 1.8 milijono dolerių. Žaidime bus patobulinti kai kurie komponentai, taisyklės.


Catalyst Game Labs anonsavo naują žaidimą Shadowrun visatoje. Šį kartą tai “vienas prieš vieną” tipo kortų žaidimas – Shadowrun: Zero Day. Žaidimo stilius iš dalies primins Netrunner žaidimą, bet šiuo atveju abu žaidėjai turės identiškas kalades.


NorthStar Games anonsavo dar vieną žaidimą Evolution serijoje. Šį kart žaidimas pasuks į okeaną. Evolution: The Oceans pagrindiniu maisto šaltiniu bus planktonas. Jūros gyviai galės išaugti iki labai dideli. Dauguma mažų okeano gyvūnų yra plėšrūnai. Žaidimas turėtų pasirodyti 2018-ųjų GenCon mugės metu.


Stonemaier Games anonsavo papildymą populiariajam žaidimui Scythe. The Wind Gambit į žaidimą įves skraidančius laivus, kurių kiekviena frakcija turės po vieną. Pradžioje žaidimo bus atverčiamos dvi kortos, kurios apspręs laivų agresyvią ir pasyvią savybes. Taip pat laivai galės laisvai ir nemokamai judėt į bet kurią teritoriją ir galės kirsti upes. Įdomu, kad šį papildymą pasiūlė fanas (kartu su detaliomis taisyklėmis). Kita papildymo naujovė – Resolution Module, kuri leis pasirinkti vieną iš galimų alternatyvių žaidimo pabaigos taisyklių. papildymas turėtų pasirodyti 2017 paskutiniame ketvirtyje. O savo bloge Jamey Stegmeier užsiminė apie naują tuščią dėžę, sutalpinančią visus papildymus ir specialų didelį žemėlapį.


Game Brewer ir TMG paleido naują Kickstarter kampaniją žaidimui Chimera Station. Šį kartą tai europietiško žaidimo leidymo kampanija. Kadangi JAV versija sėkmingai pabaigė kampaniją dar spalį. BoarGameGeek puslapyje yra vykdoma apklausa kokias kalbas reikėtų įtraukti žaidime. Šis žaidimas pasižymi to, kad jame darbininkus gali sudėlioti iš skirtingų kūno dalių ir taip pakeisti jų savybes.


Geek & Sundry bei Gampaign Coins nusprendė išleisti metalines monetas skirtas žaidimams. Monetos bus TableTop (populiarios Youtube laidos apie stalo žaidimus) tematikos.


AEG tęsia savo “card crafting” žaidimų serija ir po didelio susidomėjimo sulaukusio Mystic Vale planuoja išleisti Custom Heroes, kur vėlgi galima bus tobulinti esamas kortas. Tik šį kartą žaidimas yra “trick taking” (rinkinio paėmimo) tipo.


Tim Fowers, unikalaus žodžių bei kaladės konstravimo (“deck building”) žaidimo Paperback autorius, paskelbė apie antro žaidimo Kickstarter kampaniją. Žaidimas vadinsis Hardback, o jo humoristinė antroji antraštė “Pre-Quill” (žodžių žaismas – “prequel” – priešistorė, “quill” – plunksna). Žaidimas vyks 19-ame amžiuje ir žaidėjai žais už rašytoją Penelope Quill, kuri yra pro-senelė pirmame žaidime sutinkamo Page Turner’io. Kaip matome, žaidimo autoriaus humoras neišblėso ir žaidimo herojais bei kūriniai turi smagius vardus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *