Stalo žaidimų naujienos (22) [LT]

Neseniai rašiau apie Ashes: Rise of the Phoenixborn papildymus. Plaid Hat Games pateikė daugiau detalių. Bus atnaujintos taisyklės. Taip pat planuojamas naujas žaidimo leidimas su kai kuriais pataisymais kortose (tikslesnis savybių aprašymas). Bei pristatyti du nauji papildymai: The Goddess of Ishra ir The Boy Among Wolves.


Taip pat atsirado daugiau detalių apie ateinantį T.I.M.E. Stories papildymą Lumen Fidei. Veiksmas vyks 15-to amžiaus Ispanijoje, karų tarp krikščionių ir maurų laikais. Užduotis bus pargabent iš praeities ypatingų savybių turintį reliktą.


Anksčiau rašiau apie CMON akcijų išleidimą. Dabar gi Tasty Minstrel Game paleido akciją-servisą leidžiantį žmonėms įsigyti dalį kompanijos. Bet toks įsigijimas neduoda jokių galių ir tikriausiai net neduos dividendų. Vienintelė nauda pirkėjams būtų TMG pardavimo atveju, nes tada jie galėtų pretenduoti į dalį sandorio sumos. Atrodo lyg TMG ruošiasi parsiduoti stambesniam leidėjui (vėl Asdmodee ranka?).


Kita neįprasta žinia tai, kad po maždaug 10 metų pertraukos Games Workshop vėl leis JAV rinkoje prekiaut jų produktais internetiniuose parduotuvėse. Aišku pardavėjams taikomi įvairūs apribojimai, bet žingsnis vis tiek netikėtas.


 Hasbro pristatė naujas Monopolio žaidimo figūrėles, kurios pakeis antpirštį ir kitas figūrėles už kurių išėmimą balsavo žmonės. Žaidime atsiras T-Rex dinozauras, guminis ančiukas ir pingvinas.


Neseniai pasamdžiusi Eric M. Lang ir vieną žymų žaidimų dailininką CMON dar labiau stiprina savo pozicijas anonsuodama miniatiūrų žaidimą Game of Thrones pasaulyje. A Song of Ice & Fire gali būti lyginamas su Warhammer žaidimais bei neseniai Fantasy Flight Games anonsuotu Runewars. Žaidimas leis susikauti mažuose susirėmimuose (“skirmishes”) bei turėti dideles batalijas. Kickstarter kampanija startuos trečiame 2017 ketvirtyje, o žaidimas turėtų išeiti kitais metais.


Wizards of the Coast paskelbė apie partneryste su Curse kuriant internetinę platformą Dungeons & Dragons RPG žaidimams. Beta testavimas jau prasidėjo. Sistema bus prieinama visose platformose ir turės taisyklių rinkinius, leis susikurti herojus ir sekti herojų charakteristikas. Taip pat bus galima pirkti papildomą D&D turinį. Aplikacija turėtų pasirodyti vasaros pradžioje.


 Academy Games, žinoma savo istoriniais lengvais kariniais žaidimais, perkelia žaidėjus į senovinę Britaniją vikingų užkariavimų laikais. 878 Vikings – Invasions of England pasirodė Kickstarter platformoje ir per kelias dienas ženkliai viršijo užbrėžtą sumą.


2017 rugsėjį Haba planuoja išleisti savo populiaraus miklumo žaidimo Rhino Hero tęsinį – Rhino Hero – Super Battle. Naujame žaidime teks ne tik statyt aukštą po aukšto, bet ir kovoti su beždžionėmis. Žaidime atsiras papildomas veikėjas žirafa. O taip pat pastatas galės būti pradėtas nuo dviejų pamatų ir vėliau apjungtas.


Kalbant apie beždžiones, IDW Games GAMA konferencijos metu anonsavo Planet of the Apes žaidimą iš žinomo dizainerio Richard Launius (Arkham Horros, Alien Uprising, Defenders of the Realm, Defenders of the Last Stand). Šį kartą žaidimas vėlgi bus kooperacinis. Žaidėjams teks išgyvent blogą nusileidimą, susitvarkyt su beždžionėmis ir išsiaiškint žmonijos likimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *