Stalo žaidimų naujienos (14) [LT]

Renegade Game Studios matydami realaus laiko kooperacinio kauliukų žaidimo FUSE pasisekimą anonsavo naują žaidimą šioje visatoje – FUSE: Flatline. Šį kartą teks gelbėti kosminio laivo įgulos narius. Žaidime bus vienos minutės raundai, kurių metu žaidėjai turės kartu pasistengti sudėlioti reikiamus kauliukus gyvybės išgelbėjimui. Žaidimas turėtų pasirodyti 2017 kovo mėnesį.


Lookout Games and Mayfair planuoja perleisti vieną populiariausių ir geriausių dizainerio Uwe Rosenberg žaidimų – La Havre. Skelbiama, kad naujame leidime atsiras vietos ir papildymui.


Rio Grande Games ir Tomas Lehmann paskelbė apie naują žaidimą Race for the Galaxy visatoje – Jump Drive. Kuris turėtų būti perdirbinys senesion žaidimo – The City. Žaidime bus panaši į San Juan žaidimo ekonomikos mechanika, kai už tam tikrus veiksmus reikės mokėti kortomis. Jump Drive turėtų būti lengvesnis žaidimas nei jo pirmtakas Race, bet naudos panašias mechanikas, todėl gali būti panaudotas kaip paruošimas prieš pereinant prie sunkesnio Race žaidimo.


Nieko nenustebins tai, kad Fantasy Flight Games išleidžia papildymą po papildymo visai neseniai pasirodžiusiam Arkham Horror: The Card Game žaidimui. Vis gi tai yra LCG tipo žaidimas (Living Card Game). Štai pasirodė eilinis Scenario Pack – Carnevale of Horrors.  Papildymas turės 62 naujas kortas su naujais scenarijais, lokacijomis, monstrais ir t.t.


Antoine Bauza savo Instagram paskyroje paskelbė apie 2017 metais prasidėsiantį 7 Wonders play-testą. O tai tikriausiai reiškia naują papildymą!


Iš smagesnių naujienų: Kalėdiniam laikotarpiui (24-26 gruodžio) Hasbro atidarė pagalbos liniją Didžiojoje Britanijoje skirta padėti žaidžiantiems Monopoliją 🙂 Taip, žaidėjai nesutariantys dėl kurios nors taisyklės galėjo paskambinti ir gauti išsamų atsakymą. Buvo netgi paskelbtas dešimtukas dažniausiai iškylančių ginčų.


Level 99 pristatė naujus žaidimus, turėsiančius pasirodyti 2017 sausį. Vienas jų – Tomb Trader. Taip, ne Raider, bet Trader 🙂 Žaidime žaidėjai varžysis kas prikraus daugiau senovės artefaktų į savo kišenes ir bus turtingiausias pabaigoje.


Kaip jau buvo minėta anksčiau, Treefrog Games (M. Wallace kompanija) nustos egzistuoti. Savo paskutinio žaidimo A Handful of Stars teises ir pagrindines mechanikas jie pardavė Fantasy Flight Games kompanijai, kuri ir turėtų šį žaidimą išleisti (tiesa, dar nežinoma kada būtent). Žaidimas naudos dar labiau ištobulintas mechanikas iš A Few Acres of Snow ir Mythotopia. Žaidėjai turės tobulinti ir naudoti savo kalades, o po tam tikro skaičiaus kaladžių sumaišymų žaidimas turėtų pasibaigt.


Dice Tower komanda (podcast’ai, video apžvalgos, įvairi kitokia su stalo žaidimais susijusi veikla) paskelbė apie šių metų lėšų rinkimo kampaniją 2017 metams. Šį kartą atsisakyta Kickstarter ir pasinaudota Indiegogo paslaugomis. Indiegogo leidžia lanksčiau rinktis papildomus dalykus aukojant pinigus, atskaityti su Paypal, bei ima mažesnį procentą iš kampanijos šeimininkų.


GIPF abstrakčių žaidimų serija pasipildys nauju, ne mažiau sudėtingiau ištariamu vardu pasidabinusiu žaidimu – LYNGK. Šį kartą žaidime domiuos ne tik balta, juoda ir pilkos spalvos, bet ir ryškios raudona ir žalia.


Visai neseniai buvo paskelbta apie ruošiamą antrą populiaraus žaidimo Kingsburg leidimą. O dabar skelbiama ir apie giminingo  jam (tik naudojančio tamsesnę Cthulhu tematiką) žaidimo Kingsport kortų variaciją – Kingsport Festival: The Card Game. Tiesa, jo leidimas BGG puslapyje yra 2016 metais. Todėl tikriausiai dabar kalbama apie JAV versiją, kuria turėtų rūpintis Passport Game Studios.


Šiemet turėtų pasirodyti ir antras žaidimo Mysterium papildymas. Kuris kol kas neturi oficialaus pavadinimo ir kažkokios detalesnės informacijos apie turinį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *