Stalo žaidimų naujienos (11) [LT]

bgames_news_ancorAEG paskelbė apie Destination Fun papildymą, kuris vienoje pakuotėje turės papildomas lentas, kortas ir kitus komponentus trims žaidimams: Trains, Planes ir Automobiles. Šis sprendimas jau sulaukė kritikos. Jei žaidėjas turi kurį nors vieną žaidimą iš šios serijos, kam jam pirkti visą pakuotę, kad gauti papildymus konkrečiam žaidimui? Tuo labiau, kad šios pakuotės kaina yra apie 70-80$. Visiškai nesuprantamas žingsnis iš AEG.. Tuo labiau, kad Planes žaidimas net ir neturėjo ypatingo pasisekimo, kaip ir visa serija. Bet panašu, kad AEG niekaip nenori paleisti šios “puikios” idėjos apjungti visas transporto priemones. Įdomu kodėl nepamatėm kokio nors Ships žaidimo 🙂


Dar vienas papildymas. Šį kart nieko nestebinantis. Nes tai Smash Up 🙂 Ir What Were We Thinking? papildinys. Kuris į žaidimą pridės roko žvaigždes, kapų plėšikes (na, vadinasi Explorer, bent ant viršelio Laros Kroft analogas), pliušinius meškiukus ir… močiutes 😀


Kindgom Death: Monster – didžiulis, brangus, 4 metus gamintas RPG, išgyvenimo žaidimas paskelbė Kickstarter kampaniją 1.5 leidimui. Pirma kampanija sulaukė 2 milijonų dolerių aukojimų. Nauja kampanija per savaitę spėjo pritraukti 6.5 milijonus lėšų. Nors žaidimas nišinis, jo grafinis stilius kartais gali būti atstumiantis ir tikrai netinkamas vaikams, žaidimo trukmė labai ilga, žaidimo pasaulis niurus ir bauginantis, daug sudėtingų mechanikų, bet žaidimo kaina 250$ neišgąsdina fanų ir panašu kad jis pasieks naujus Kickstarter rekordus.


Spiel des Jahres 2015 apdovanojimų nugalėtojas Colt Express sulaukė elektroninės versijos iOS, Android ir PC platformoms. Įdomu, kad skaitmeninės versijos kūrėjai panaudojo stilių, kai žaidimas atrodo iškirptas iš kartono (aplinkos, herojai), galbūt taip atiduodant duoklę puikius trimačius komponentus turinčiam originaliam stalo žaidimui.


Neseniai Sam Healey (Dict Tower kanalas) išgirtas kortų žaidimas Hanamikoji bus plačiai prieinamas JAV (o po to gal ir kitur pasaulyje) kompanijos Qiuck Simple Fun dėka. Iki šiol šį žaidimą galimą buvo užsakyti tik iš taivaniečių EmperorS4, kurie turėjo ribotą kiekį žaidimų.


Brick Party žaidimas buvo pripažintas metu išradingiausiu žaidimu vaikams žurnalo Creative Child Magazine. Neseniai per Black Friday akcijas įsigijau šį žaidimą pats. Tiesa žaidimui ne su vaikais, o su kolegomis. Dar nespėjau jo išbandyt. Bet toks žaidimo pripažinimas džiugina.


Neseniai paskelbta apie antro leidimo Kickstarter kampaniją žaidimui Vast. Šis žaidimas išsiskiria unikaliu labai asimetriniu žaidimo būdu. Vienas žaidėjas valdo riterį, kuris uoloje ieško drakono, kad jį nužudyti, kitas valdo goblinus, norinčius nugalabyti riterį, trečias valdo drakoną, kuris tiesiog nori pabėgti iš uolos, kitas valdo vagį, kuris nori pagrobti lobį, ir galiausiai kas nors valdo UOLĄ, kuri nori sugriūti ir pražudyt visus 🙂 Naujas leidimas pridės miniatiūras vietoj žetonų bei kelias naujas roles: vaiduoklį ir ghoul’ą.


Ir galiausiai, neseniai paskelbtas Munchkin CCG (collectible cards game) žaidimas visgi nukeliamas į 2017 metus.

Šaltiniai:
BoardGameGeek

Board Game Breakfast

dicetowernews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *