Microsoft 365 Naujienos – Liepos 2, 2019 [LT]

Export your entire plan to Excel for powerful analysis, sharing, and more
Seniai geidžiama funkcija pagaliau atsirado Planner įrankyje – eksportavimas į Excel. Kol kas veikia tik naršyklės versijoje (tas pats galioja atidarant planą Teams programoje). Komentarai deja nėra eksportuojami. Anksčiau neduodant pilnos prieigos prie plano nebuvo galima su kuo nors pasidalint planu. Eksportavimas taip pat leis daryti analizę su Power BI, palygint kelis planus kartu ir pan.

Teams is coming to Office 365 Business & Office 365 ProPlus monthly
Nuo liepos 9 esamos Office 365 instaliacijos esančios mėnesiniame atnaujinimų kanale gaus Teams klientą (iki šiol Teams buvo įtraukiamas į naujas instaliacijas). Tai galima valdyti ir atjungti naudojant grupines politikas ir Office Deployment Tool.

Announcing question and answer in Yammer!
Nors dauguma kitų verslo socialinių tinklų tokią funkciją turėjo nuo seno, geriau vėliau nei niekada 🙂 Yammer pristatyta klausimo ir atsakymo funkcija. Vietoj paprastos diskusijos galima sukurti klausimą, pažymėt tinkamiausią atsiliepimą kaip geriausią atsakymą, kuris bus rodomas viršuje puslapio. Klausimai-atsakymai veikia ir gyvos transliacijos Yammer metu.

Recommended Documents in Office apps and Version History in Office for the web
Recommended Documents sekcija turi atsirasti iOS ir Mac versijose, o kelių mėnesių bėgyje ir Windows versijoje (anksčiau buvo tik web versijoje). Taip pat kelių mėnesių bėgyje Office aplikacijų web versijos turi gauti dokumentų versijų valdymo palaikymą.

Compare plans in the Office 365 Admin Center
Admin Centre atsirado galimybė greitai palygint kelis Microsoft 365 ar Office 365 planus, pamatyt kainas, kokie produktai ir paslaugos įeina. Produktus dar galima išskleisti ir pamatyt detalią informaciją.

New guides and resources to promote Yammer at your company!
Microsoft atnaujino ir patalpino Yammer skatinimo medžiagą, kuri pravers diegiant ar plečiant esamas Yammer bendruomenes (mokomieji video, pristatymai, komunikacijos šablonai, paveiksliukai su nauju logotipu).

Workplace Analytics – June 2019: Feature updates
Birželį pridėta galimybė analizuoti kokiu būdu efektyviausi darbuotojai pasiekia savo rezultatus palyginant su kitais darbuotojais. Pagreitintas pirminis Workplace Analytics įjungimas.

Update on Microsoft Kaizala becoming part of Microsoft Teams
Kaizala Pro funkcijos su laiku bus integruotos į Teams (šiais metais bus pridėtos integruotos aplikacijos: checklist, training, quiz). Kelių metų bėgyje Kaizala galimybės bus pilnai perkeltos į Teams ir vartotojai galės migruoti iš Kaizala.

The Office 365 Admin center now features Dark Mode
Admin centre atsirado mygtukas Dark mode 🙂 Tiesa, kol kas tamsiai nusispalvina tik pradinis centro ekranas.

What’s New in Microsoft Teams | June 2019
Įprasta mėnesio suvestinė apie anksčiau pridėtas naujoves: Teams įtraukimas į esamas Office 365 instaliacijas, Information Barriers apribojimui kas gali kalbėti su kuo, skelbimo žinutės tipas kanale, iki 100 dalyvių grupiniuose pokalbiuose, privačių (ne, dar ne kanalų) komandų matomumo valdymas, sumažinta tinklo apkrova siunčiant atnaujinimus, platesnė integracija su GitHub ir Azure Pipelines, susitikimo organizatorius gali valdyti laukiamojo (lobby) nustatymus, viena įrankių juosta visiems mygtukams vaizdo pokalbio metu, galimybė bendrint video ir matyt bendrinama vaizdą naudojant Teams su Chrome naršykle ir kita.

Icebreaker Bot – Assisted happenstance to strengthen your company culture
Microsoft Teams botas, kuris atsitiktiniu būdu atrenka du komandos narius ir suplanuoja jų pokalbį atsižvelgiant į abiejų tvarkaraščius. Tokiu būdu galima padėti arčiau susipažinti skirtingiems komandos nariams, ypač jei komanda plečiasi ir atsiranda daug naujokų. Šis įrankis atsirado po to kai jis tapo populiarus Microsoft viduje.

OneDrive Roadmap Roundup – June 2019
O štai ir OneDrive birželio naujovių suvestinė: galimybė bendrinti su slaptažodžiu naudojant nuorodą bet kam (Anyone), Outlook Mobile leidžia pasirinkti failus iš OneDrive, rodo paskutinius naudotus dokumentus kaip ir darbastalio versija bei gali pasiūlyti failus prisegtus prie gautų laiškų, išorinio bendrinimo integracija su B2B (preview) ir galimybė su OneDrive klientu sinchronizuoti failus ir bibliotekas pabendrintas iš kitų organizacijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *