Stalo žaidimų naujienos (9) [LT]

bgames_news_ancorHasbro atskleidė naują Acquire versiją, turinčią pasirodyti šiais metais. Paskutinis šio 52 metų senumo akcijų rinkos žaidimo leidimas buvo 2008 metais ir visi komponentai jame buvo kartoniniai (“cardboard”). Dar anksčiau žaidimas buvo ne kartą perleidžiamas įvairių kompanijų su įvairios kokybės elementais. Dabar gi Hasbro grįžta prie plastikinių 3D namų figūrėlių. Taigi šį versija bus šiek tiek brangesnė, bet turbūt vis tiek pigiau nei bandant surasti senesnes versijas eBay ar Amazon puslapiuose 🙂


Dar vienas senas žaidimas (na, tik 16 metų senumo šį kart) sulauks gigantiškos versijos. Nors man rodos River Dragons jau turėjo Deluxe versiją, bet šį kartą bus išleista River Dragons Giant versija su 5-6 colių dydžio figūrėlėm ir medinėmis plokštelėmis “tiltais” vietoj kartono.


Kalbant apie specialius leidimus. Room 25 mėnesio gale sulauks Ultimate Edition versijos. Šis leidimas bus iškart su Season 2 papildymų bei labiau nušlifuotomis taisyklėmis.


Kaip jau įprasta, dar vienas stalo žaidimas buvo paverstas į mobilią aplikaciją. Tai neseniai rodytas Tabletop naujo sezono pirmame epizode žaidimas Lanterns. Renagade Games paskelbė apie iOS ir Android skirtą žaidimo versiją (4.99$).


Paskutiniu metu sunkiasvoriai  euro žaidimai gauna lengvesnes kortų versijas. Taip buvo su The Castles of Burgundy The Card Game. O neseniai buvo paskelbta ir apie Coal Baron: The Great Card Game.


O štai populiarus dviejų žaidėjų kortų žaidimas Android: Netrunner sulauks naujo papildymo Terminal Directive, kuris įves šiek tiek “Legacy” elementų į šį žaidimą, tokius kaip kampaniją, specialūs papildomi paketai, kurie turi būti atidaromi pasiekus tam tikrus taškus kampanijoje, specialūs lipdukai su savybėmis, kuriuos žaidėjai turės klijuoti ant savo panelių (PAD) ir pan.


Paskelbta apie naują žaidimą Richardo Breese Key serijoje – Keyper. Žaidimo, kuris turėtų pasirodyti 2017 metais, lentos bus sulenkiamos ir taip keičiamos keičiantis žaidimo sezonams priklausomai nuo žaidėjų pasirinkimo. Taip pat paskelbta Kickstarter kampaniją specialioms figūrėlėms gauti (keyples – kurias gamins Meeple Source) – Keyper – Character Edition.


Neseniai išleistas Mega Man žaidimas nebuvo labai nusisekęs. Pernelyg komplikuotas, ištęstas ir labai priklausomas nuo kauliukų ridenimo sėkmės. Bet tai gali būti pataisyta suporavus jį su žinomu ir sėkmingu žaidimu Pixel Tactics iš Level 99 Games. Naujas Pixel Tactics žaidimas Mega Man visatoje jau gavo reikiamą finansavimą Kicstarter kampanijoje ir turėtų pasiekti žaidėjus kitų metų vasarą.


Ir galiausiai, Kanados Toronto mieste esanti stalo žaidimų užeiga Snake & Lattes paskelbė apie eilinį kasmetinį CATAN žaidimo maratoną surenkant lėšas kovai su vėžiu. CATANATHON dalyviai lapkričio 18 dieną žais žaidimą tol kol žmonės aukos pinigus ir galbūt šiemet pagaliau pasieks 24 valandų žymą 😉

Šaltiniai:
BoardGameGeek
Fantasy Flight Games
Board Game Breakfast

dicetowernews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *