Stalo žaidimų naujienos (39) [LT]

Nuo paskutinio įrašo susikaupė nemažai naujienų. O pradedam kaip ir praeitą kartą nuo Catan. Šį kartą naujiena dar juokingesnė. Bus išleistas naujas žaidimo leidimas – šokoladinis 🙂 Belgiškais skanėstais pataps keliai, riteriai, pilys ir kitos žaidimo figūros. Turbūt žaidimui bus leidžiami nuolatiniai papildymai, kad netrūktų dalių, tik gali būti, kad kai kurių dalių gali pritrūkti net žaidimo metu 😀


Grįžtant prie rimtesnių naujienų vėl kalbėsime apie Catan. Asmodee Digital paskelbė apie mobilų žaidimą Catan Stories, kuriame žaidėjas turės nuvesti 3 herojus per Catan salą ir patirti nuotykiu su jais. Panašu, kad prieš pasirodant žadėtiems filmams bandoma dirbtinai įpusti kažkokios istorijos į visiškai sterilų Catan žaidimą. Bet ar to pakaks sudomint mases eiti žiūrėti filmą apie stalo žaidimą?


Šiuo metu vis dar vyksta (liko 2 dienos) kasmetinis labdaringas aukcionas Jack Vasel Memorial Fund Auction, kuriuo metu žmonės varžosi dėl stalo žaidimų ar kitų su žaidimais susijusių dalykų, o pinigai eina į fondą, kuris padeda žaidimo pasaulio nariams. Šiemet jau surinkta virš 52 tūkstančių dolerių.


Cryptozoic gana netikėtai paskelbė apie naują dedukcinio vakarėlių žaidimo Spyfall leidimą, DC Comins visatoje. Kompanija buvo dažnai kritikuojama, kad nebuvo pakankamai palaikomas originalus Spyfall žaidimas (per mažai pagaminta vienetų, tik vienas papildymas per kelis metus). Panašu, kad bandoma juo sudominti komiksų fanus.


Kitas aukštai vertinamas dedukcinis, vienas prieš kelis, slapto judėjimo žaidimas Spector Ops sulauks papildymo (kuris gali būti žaidžiamas atskirai) – Broken Covenant. Žaidime tikriausiai laukia nauji veikėjai, savybės, galbūt koks nors naujas mechanizmas.


Ne taip seniai Steam platformoje buvo išleista populiaraus euro stiliaus žaidimo (su konflikto elementais) Eclipse skaitmeninė versija. Dabar gi buvo paskelbta, kad 2018 metais išvysime 2.0 žaidimo versiją. Patobulintame žaidime bus atnaujintas grafinis dizainas, pridėtos laivų ir kitų žaidimo dalykų miniatiūros, specialiai pagaminti kovos kauliukai, pakoreguota žaidimo eiga.


Portal Games paskelbė, kad jų aukštai vertinamas ir beveik neįveikiamas žaidimas Robinson Crusoe sulauks antro didelio papildymo – Lost City of Z. Žaidėjams teks apsilankyt Amazonijos atogrąžose. Bus pridėti nauji veikėjai, monstrai, nauja kampanija iš 5 misijų. Taip pat žaidime atsiras nauji atributai – siaubas ir psichinė sveikata.


Games Workshop paskelbus apie bendradarbiavimo nutraukimą su Final Fantasy Games ant plauko pakibo kelių žaidimų leidimas (kaip Fury of Dracula ir kai kurie Warhammer visatos žaidimai). Neseniai paskelbta apie naują sutartį su Wizkids, kurie žada vėl prikelti gyvenimui Fury of Dracula (gal jau bus ketvirtas šio žaidimo leidimas?), Relic ir kitus Warhammer 40k žaidimus.


Ir pabaigai kelios naujienos apie žaidimų papildymus. Paskelbta, kad Uwe Rosenberg dviejų žaidėjų euro žaidimas Fields of Arle sulauks papildymo Tea & Trade, kuris į žaidimą pridės naują resursą – arbatą. Bet įdomiausia yra tai, kad šis papildymas leis žaidimą žaist trims žaidėjams.


Kitas euro stiliaus žaidimas The Voyages of Marco Polo irgi sulauks papildymo – Agents of Venice. Papildymas pridės du naujus modulius (Venecija, kur žaidėjai galės statyti savo prekybos taškus ir kompanionus su specialiomis savybėmis, kuriuos galima bus sutikti keliaujant), papildomus veikėjus, miestų kortas, kontraktus ir galimybę žaisti penkiese.


Ir galiausiai, Hero Realms sulauks papildymo The Ruin of Thandar, kuris žaidimą pavers kooperaciniu (arba galima bus žaisti vienam). Žaidime bus kampanija su 3 misijomis, kur kiekviena misija bus sudėtingesnė už kitą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *