Most played games [LT]

bgames-popuriŽiūrint vieną iš paskutinių Dice Tower įrašų (Top 10 Most played games) panorėjau sudaryti ir savo sąrašiuką. Tik nežinau ar verta apjungti ar išskirti mano žaidimus internete ir gyvai. Aišku, žaidimų gyvai skaičius labai nepaveiktų statistikos, tuo labiau kad gyvai žaidimus ne visada fiksuoju, o žaidžiant “online” sistema tai daro už tave. Bet galiausiai nusprendžiau padaryt du sąrašus ir tuo pačiu palygint mastus 🙂

Taigi, mano žaidimų Yucatoje top’as pagal sužaistų partijų skaičių:

1 – Zooloretto the dice game (202)

2 – Rattus (123)

3 – Thunderstone (104)

4 – Firenze (95)

5 – Pompeii (53)

6 – Balloon Cup (48)

7/8 – Santiago de Cuba/Völuspá (47)

9 – The Palaces of Carrara (33)

10 – Cacao (30)

Zooloretto yra labai trumpas žaidimas, tuo labiau kad žaidžiu jį pagrinde dviese, todėl pavyko tiek partijų per 3 metus sužaist. Jis vis dar man patinka. Ko nepasakyčiau apie Rattus. Kadaise jį žaidžiau ir žaidžiau, bet paskutiniu metu pradeda pabosti tas neįtikėtinas atsitiktinumas, kuris verčia pralaimėti atrodytų dėkingose situacijose.. Thunderstone – nenuostabu, pats geriausias mano žaidimas. Firenze irgi labai geras. Pompeii kiek nustebino. Net nemaniau, kad tiek daug jo sužaidžiau. Cacao pateko į dešimtuką, o tai yra vienas iš naujesnių žaidimų, kurį pradėjau žaist gal prieš 5 mėnesius. Aišku, labai greitas, bet tuo pačiu ir labai traukiantis žaidimas.

Dabar gi top’as gyvai žaistų partijų:

1 – Race for the Galaxy (28)

2 – Carcassonne (24)

3 – Ticket to Ride (22)

4/5 – Dominion/7 Wonders (20)

6 – Small World (17)

7 – Keltis (16)

8 – Warhammer: Invasion (12)

9/10 – Pandemic/The Settlers of Catan (11)

O, taip, RftG mes žaidėm be perstojo su kolegom. Carcassonne gi buvo mano antras įsigytas žaidimas ir jis man tada labai patiko, patinka ir dabar, nors paskutinį kartą jį žaist gyvai teko prieš metus. Ticket to Ride – klasika. Šiaip tai čia dar reikėtų pridėti nemažai žaidimų sužaistų su kompiuterine jo versija (Steam platformoj). Dominion šiek tiek nustebino, nes nemaniau, kad tiek žaidėm. O 7 Wonders mano spėjimu turėjo užimt pirmą vietą. Small World dar vienas mano ir kolegų mėgstamas žaidimas. Keltis yra labai paprastas, bet labai įtraukiantis žaidimas po kurio partijos visi sako “dar kartą” 🙂 Warhammer: Invasion – mano nuoskaida, nes laimėjau gal tik 5% mano žaidimų prieš bendradarbį.. :/ Pandemic buvo trumpalaikis susižavėjimas “coop” tipo žaidimais, kuris neseniai buvo vėl sužadintas Shadows over Camelot. Settlers (arba dabar tiesiog Catan), na, čia viskas ir taip aišku. Mes jį pradėjom žaist jo saulėlydžio metu, taigi jau buvo daug įdomesnių žaidimų padangėje, todėl neprigeneravo jis didelio skaičiaus partijų.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *