Microsoft 365 Bits – Kovo 14, 2019 [LT]

What makes Yammer the right tool for the job?
Nors paskutiniu metu mačiau ne vieną ilgą straipsnį apie Yammer panaudojimą arba sėkmės istorijas, bet šis pasirodė tiksliausiai ir trumpai parodantis skirtumus tarp Teams ir Yammer, komandinio, fokusuoto principo ir atviro tinklo su galimybe rasti bet kokią tau aktualią informaciją ir žmones.

Office 365 Supervision Improvements
Vasil Michev detaliai parodo visus paskutinius Supervision sistemos patobulinimus ir pakeitimus. Supervision sistema leidžia stebėti darbuotojų bendravimą, automatiškai pranešti stebėtojui apie netinkamą kalbą ir pan.

Planner’s new copy plan feature helps streamline work management
Ilgai laukta funkcija – galimybė nukopijuoti esamą planą ir panaudoti jį kaip šabloną naujam. Tokiu būdu nukopijuojamos visos užduotis, žymos, sąrašai, bet jos yra nustatomos į Not started būseną, nėra kopijuojami nariai, prikabinti failai, komentarai ir priskyrimai. Tiesa, vis dar sukuriama nauja grupė ir negalima tokio plano priskirt tai pačiai grupei. Na ir kol kas to negalima padaryti Teams terpėje.

AIP helps you to be more secure by automatically discovering credentials
AIP gali padėti suvaldyti ne tik jautrios klientų informacijos paskleidimą, bet ir kovoti su Azure prisijungimo informacijos netekinimu (prisijungimo keliai ir raktai, slaptažodžiai).

How to query Azure resources using the Azure CLI
Azure Cloud Shell leidžia ne tik kurti ir valdyti resursus, bet ir pateikti užklausas ir gauti duomenis apie tuos resursus.

SharePoint News Enhancements – March 2019
SharePoint Online naujienų funkcionalumo patobulinimai (naujienų eiliškumo keitimas, pranešimai apie naujus įrašus, šablonai ir pan.).

New Intune Readiness & Planning Content – Intune Launches the In Development Docs Page
Galbūt jums nepakanka to, kas rašoma Microsoft 365 Roadmap puslapyje arba perskaityt apie jau įdiegtas Intune naujoves. Nuo šiol Microsoft skelbs ir apie planuojamus Intune patobulinimus ir pakeitimus.

To-Do – February lookback—multiple account support on Windows, and more
Keletas naujovių pridėti To-do aplikacijoje vasarį: kelių paskyrų palaikymas, failų paieška, Emoji, papildomos sąsajos kalbos.

Flagged emails come to Microsoft To-Do
Vėliavėle pažymėti laiškai pašte nuo šiol atsiras To-Do programoje kaip užduotys (Flagged Email skiltyje).

What’s new in Microsoft Teams – March round up
Deja, bet daugelis dalykų paminėtų šiame straipsnyje atsirado jau vasarį ar dar anksčiau. Na, bet jei kažkas dar negirdėjo, galima sužinoti apie padidintą komandos narių limitą, susipažint su pirmos grandies darbuotojų funkcionalumu (Shifts) bei Graph API papildymais.

Support Tip: Using AppLocker to create custom Intune policies for Windows 10 apps
Parodoma kaip AppLocker grupines politikas importuoti ir pritaikyti Intune politikose.

Updated Microsoft 365 admin center
Ir pabaigai, Roadmap įrašas. Nors pažymėta kaip dar Kuriama. Bet jau kovo mėnesį turėtų pradėti platinti atnaujintą Admin Center (ir išvaizda ir funkcionalumas), kurį iki šiol galima buvo išbandyti dalyvaujant Targeted programoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *