Microsoft 365 Bits – Kovo 07, 2019 [LT]

How to Lock Azure Resources to Prevent Modification or Deletion
Naudojant Azure Resources labai naudinga iš saugumo pusės naudoti resursų užrakinimą nuo modifikavimo ar ištrynimo.

Intune PowerShell Module
Pristatytas naujas PowerShell modulis PowerShell galerijoje, kuris leidžia valdyti tam tikrus Intune aspektus iš konsolės. Taip pat pateikiama dokumentacija ir pavyzdžiai.

Azure Sentinel
MS pristatė debesyje veikiantį SIEM įrankį, kuris dirbtinio intelekto pagalba gali analizuoti ne tik Office 365 įvykius ir aptikti grėsmes, bet ir integruotis su rinkoje esančiais saugumo produktais iš  tokių kompanijų kaip Palo Alto Networks, Check Point ir kiti. Video pristatymas.

„Microsoft Azure“ naujienos | 2019 vasaris
Blue Bridge savo blog’e reguliariai pateikia aktualias Azure naujienas. Štai vasario pabaigos sąrašas.

Watch content offline using Stream mobile apps
Mobili Steam aplikacija leidžia parsisiųsti kompanijos video įrašus į įrenginį vėlesnei peržiūrai be tinklo (“offline”).

OneDrive Message Center Updates February 1st to February 28th
Keletas atnaujinimų atėjusių į OneDrive vasario mėnesį. Tokie kaip papildomi nustatymai išjungti sinchronizaciją kai yra naudojami mobilus ryšys ar kompiuteris veikia iš baterijos, patobulintas Shared rodinys mobilioje versijoje, atnaujinta SharePoint Online bendrinimo konsolė ir galimybė pridėti nuoroda su paaiškinimu, kai rodomas draudimas bendrinti su išore.

Azure AD Mailbag: Return Of The Mailbag with Azure AD Logs
Klausimų ir atsakymų stiliumi pateikiama naudinga informacija apie tai kaip rasti AD žurnalus ir kokią informaciją ir naudą jie gali suteikt.

Support Tip: PKCS, SCEP, and, DEP devices without user affinity
Intune specialisto patarimas kokio tipo sertifikatą mobiliame įrenginyje geriau naudoti įvairiuose scenarijuose ir kokios problemos gali kilti su PKCS sertifikatu iOS DEP įrenginyje.

Support Tip: Troubleshooting MSI App deployments in Microsoft Intune
Labai naudingas straipsnis pradėjus naudoti Intune MSI programų paketų platinimui į valdomas Windows 10 mašinas. Parodyta kokios yra dažniausiai kylančios klaidos ir kaip jas išsiaiškinti.

Making security integration simpler, faster, better
Pasakojama apie įvairių saugumo pranešimų ir perspėjimų informacijos integracija su trečių šalių sprendimais, Power BI vizualizacija ir Auzre Logic Apps, Flow ir PowerApps panaudojimu veiksmų automatizavimui.

Yammer & Microsoft Teams: Ideas for using the Yammer tab in Teams
Nuo šiol Teams kanale galima pridėti Yammer tab’ą, kuris gali rodyti tam tikros Yammer grupės turinį arba pasirinktos žymos (“tag”) rodinį. Kol kas funkcionalumas labai ribotas, galima atsakyti į žinutes, padėti “like” ir pan.

The End of Teams Following and Favorites
Tony Redmond savo blog’e atkreipia dėmesį į planuojamus pokyčius Teams terminologijoje. Vietoj komandos pridėjimo į Favorites bus Show ir Hide. Microsoft tai pagrindžia naudotoju atsiliepimais. Taip pat turėtų dingti kanalo Follow funkcija, kuri įjungdavo pranešimų rodymą apie bet kokią veiklą kanale. Planuojama detalesnė perspėjimų (“notifications”) sistema, kuri galbūt leis pasirinkti kokie būtent įvykiai turėtų pakliūti į jūsų “activity feed” (gal tik @mention, gal tik reply ir pan.).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *