Stalo žaidimų naujienos (4) [LT]

bgames_news_ancor Rio Grande Games anonsavo antrą leidimą žaidimui Dominion, kuriam jau sukako 8 metai. Nors Dominion naujienos atrodo niekada nesibaigė (Rio Grande leido papildymus vieną po kito net kai pasakė, kad daugiau jų nebebus), bet antras leidimas pradiniam žaidimui (ir pirmam papildymui) atrodo logiškas žingsnis. Taip pat planuojama atsisakyt kai kurių ne visai tinkamų kortų (ypatingai kenkiančių oponentams), o jas pakeisti kitomis. Tiems, kas jau turi pirmą žaidimą ir jo papildymą bus išleisti atnaujinimo paketai (update packs), kad būtų galima sukeisti tik keičiamas kortas.


Z-Man Games spalį tęs Pandemic linijos plitimą su papildymu Pandemic: The Cure kauliukų žaidimui (pavadinimu Experimental Meds) ir nauju pilnaverčiu žaidimu Pandemic: Iberia, kuriame teks valyti vandenį ir statyt kelius 1848 metų Ispanijoje-Portugalijoje. Taip pat anonsuotas naujas žaidimas Carcassonne Around the World serijoje (Carcassonne Amazonas) ir kiti leidimai.


Lapkritį turėtų pasirodyti naujas leidimas žaidimo “Žaidimas” 🙂 Angliškai The Game. Naujas leidimas pridės ir maža papildymą.


Portal Games paskelbė apie naują klaną jų populiariam žaidimui Imperial Settlers. Šį kartą galėsime valdyt actekus, o kartu su jais atsiras ir nauja mechanika – religija.


GMT paskelbė apie naują žaidimą Commands and Colors linijoje. Šį kartą persikelsime į viduramžius. Command and Colors: Medieval kovos vyks 530-627 metais tarp Bizantijos imperijos ir persų. Žaidimo mechanizme atsirado naujų elementų, kaip šarvai ar specialūs veiksmai išvengiant žalos.

Šaltiniai:
BoardGameGeek
Board Game Breakfast

dicetowernews.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *