Stalo žaidimų naujienos (25) [LT]

Neseniai tapo žinoma, kad yra kuriamas naujas žaidimas Terra Mystica linijoje, bet šį kart veiksmas vyks kosmose. Terra Mystica: Gaia Project žaidime, kaip ir originaliame, 14 skirtingų frakcijų gyvens 7 skirtingų tipų planetose ir turės specialių savybių.


Populiarus “solo” žaidimas (nors ji galima žaisti ir kooperatyviai dviese) Onirim sulaukė skaitmeninės versijos Android ir iOS įrenginiams. Kas tokiam žaidimui labai tinka, kai jis dažniausiai žaidžiamas vieno žaidėjo kovojant prieš žaidimo mechanizmus.


Mayfair Games anonsavo dviejų žaidėjų versiją žaidimui Caverna: The Cave Farmers. Caverna: Cave vs. Cave leidžia dviems žaidėjams sutrumpint žaidimą iki 20-40 minučių supaprastinant mechanizmus, analogiškai kaip tai buvo padaryta Agricola ir Le Havre žaidimų dviejų žaidėjų versijose. Žaidimas turėtų pasirodyti 2017 birželį.


Balandžio 29 visame pasaulyje vyks tradicinė Stalo žaidimų diena. Rikis parduotuvė paskelbė apie renginį savo Facebook paskyroje.


Plaid Hat Games paskelbė apie naujo taktinio dviejų žaidėjų žaidimo kūrimą pavadinimu Crystal Clans. Tai yra jų populiaraus Summoner Wars žaidimo įpėdinis, nors ir nėra tęsinys. Žaidime bus įvairūs klanai su savo ypatybėm, o kovos vyks ant specialių lentų.


Oni Press ir Plaid Hat Games anonsavo bendrą projektą – Dead of Winter komiksą. Kuriame pagrindiniu herojumi bus šunis Sparky. Įdomu ar šis komiksas pasieks tokį pat populiarumą kaip Walking Dead 🙂


Days of Wonder nusprendė išleisti atskirą pilną Ticket to Ride Germany žaidimą. Iš pradžių egzistavo žaidimas Marklin pavadinimu su Vokietijos žemėlapių, kuriame buvo ir keleivių mechanizmas, vėliau atsirado tik vokiška versija be keleivių, vėliau jai atsirado ir keleivių papildymas, o dabar pagaliau atsiras šio žaidimo angliška versija.


O štai CMON nusprendė išleist naują leidimą jau klasika tapusio Modern Art žaidimo iš žymaus dizainerio Reiner Knizia. Leidimas turėtų pasirodyti šių metų trečiame ketvirtyje. Žaidimo apipavidalinimas panašu, kad skirsis kardinaliai.


Doomsday Robots paskelbė žaidimo Bridges to Nowhere Kickstarter kampaniją. Žaidimo mechanikos primins įvairius kompiuterinius tiltų statymo žaidimus. Žaidėjai iš įvairių kortų statys savo tiltus ir gaus taškus už sėkmingai pastatytus segmentus. O kortų gavimas bus pagrįstas “drafting” mechanizmu.


Fantasy Flight Games anonsavo naują papildymą trečio leidimo Runbound žaidimui. Unbreakable Bonds leis žaidėjams žaisti kooperatyviai (arba vienam žaidėjui su keliais herojais). Papildyme bus du nauji scenarijai ir kortos pagrindiniam žaidimui ir Caught in a Web papildymui leidžiančios kooperatyviai žaisti senus scenarijus.


Ir galiausiai FFG paskelbė šeštą ir paskutinį didelį Saga papildymą The Lord of the Rings The Card Game žaidimui. Papildyme The Mountain of Fire bus 3 nauji scenarijai (du iš jų leis valdyti Frodo ir Sam Mordor kalne). Papildymas pasirodys trečiame šių metų ketvirtyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *