Stalo žaidimų naujienos (2) [LT]

bgames_news_ancorPopuliarus kompiuterinis MOBA žanro žaidimas League of Legends sulaukė stalo žaidimo Mechs vs Minions (keistokas pavadinimas beje). Žaidimas buvo kurtas 3 metus ir konsultavimo bei testavimo pagalbą teikė keli žinomi stalo žaidimų apžvalgininkai Tomas Vaselis iš Dice Tower bei Kventinas Smitas iš Shut Up & Sit Down podkasto. Dice Tower vakar paskelbė savo šio žaidimo apžvalgą (kaip ir visi kiti, kadangi buvo pakelta NDA (“neskelbimo”) uždanga): Miami Dice #205: Mechs vs. Minions (League of Legends Board Game). Skelbiama, kad pirmas leidimas turės net 30 000 kopijų (anglų kalba). Taigi Riot Games tikisi didelio šio žaidimo populiarumo. Nenuostabu. Nes žaidimas su nemažu kiekiu miniatiūrų ir didele dėže įvairių komponentų kainuos tik 75$ (perkant tiesiogiai iš žaidimo puslapio). Aišku, Riot gali sau pardavinėt žaidimą už tokią kainą. Įdomu, kad žaidimas kūrimo eigoje iš konkurencinio patapo kooperatyviniu. O pasirodyt jis turėtų spalio 13 dieną.


Gerų atsiliepimų sulaukęs 2014 metų žaidimas La Granja sulauks kauliukų mėtimo versijos pavadinimu La Granja: No Siesta, kuris vieną iš didesnio žaidimo mechanikų (kauliukų priskyrimas veiksmams) pavers pagrindiniu naujo žaidimo mechanizmu. Pasirodymo data yra lapkričio pabaiga.


Tasty Minstrel Games paskelbė Kickstarter kampaniją jų naujam žaidimui Chimera Station. Kaip visada šios kompanijos žaidimas yra išvaizdus bei yra siūloma ir Deluxe versija su dar geresniais komponentais. Bet kas yra įdomiausia šiame žaidime, tai kad šis darbininkų paskyrimo (“worker placement”) žaidimas turės modulinius darbininkus. Tai yra savo figūrėles darbuotojus galėsi sukomponuot iš skirtingų dalių: smegenys, čiuptuvai, t.t. (“brains, claws, tentacles, leaves”). Nuo to priklausys skirtingi darbininkų sugebėjimai. Nemažai tokio žanro žaidimų jau turėjo skirtingų tipų darbininkus, bet apie modulinius dar neteko girdėt 🙂


Paskelbta kokie pokyčiai bus antrame žaidimo Robinson Crusoe spausdinime. Vietoj pailgos dėžės bus standartinė kvadratinė dėžė. Dailesnis pirmo žaidėjo žetonas. 7-tas scenarijus. Charakterių lentelės padarytas iš storo kartono, ne iš plono popieriaus kaip originaliam leidime. Gražesni atradimų žetonai su pavadinimais. Vietoj kubelių visi resursai bus atitinkamų formų (pagaminti iš medžio). Lipdukai herojų medinėms figūroms. Atnaujinta taisyklių knyga.

Šaltiniai:
BoardGameGeek
Board Game Breakfast

dicetowernews.com
polygon.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *